Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éva ma nem vette fel a lilaken...

Éva ma nem vette fel a lilakendőt volt az adásban is. Ezért büntetés jár, tehát elkövette az utolsó szabályszegést! Vagyis elveszik tőle a védettséget?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az király lenne hátha mehetne megint párbajozni.
2011. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mikor megláttam hogy beletették az öf-be rögtön gondoltam hogy elveszik tőle a védettséget, de aztán Lilu semmit nem mondott. remélem elveszik tőle aztán akkor benézheti anagy taktikáját... lehet szerdán jelentik majd be neki, szerintem szívrohamot kap.
2011. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ennél fontosabb dolog nincs is
2011. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem értem mért kell játszania az eszét pont a cél előtt, ha elveszik tőle a védettséget, akkor tuti kieseik!Saját magának kereste a bajt!
2011. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Varjuk ki a szerdat,szerintem nem veletlenul tettek bele az osszefoglaloba a jelenetet.
2011. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolós rem igazad lesz. amúgy nem utálom Évát, de ráférne egy pofára esés. Béci direkt rászolt, és leszarta.... menjen csak Bécivel párbajozni. annyira kiharcolta hogy most menjen Béci, amikor ő védett, remélem keresztbe tett saját magának, na meg hogy ha így esik akkor Béci kiviszi.
2011. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha elveszik tőle a védettséget,tuti a mentő viszi el!
2011. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vegyék csak el tőle,mikor a szaunában aludt ,akkor azt ígérték neki,h. ez volt az utolsó szabályszegése...Béci még szólt is neki,de simán szarott rá mert már ivott és olyankor k..ra nem érdekli semmi..
2011. ápr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem is ráférne egy pofára esés...amikor Bécit lila ruhára kötelezték ő rögtön kivágtatott a szünetben a kendőért,és mégis.Csak az a gáz,h nem kellene szerdáig várni,mert jó lenne,ha Béci kapna időt átgondolni,h jó lenne-e neki Évát kivinni.
2011. ápr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
remélem elveszik
2011. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!