Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éva ma nem vette fel a lilaken...

Éva ma nem vette fel a lilakendőt volt az adásban is. Ezért büntetés jár, tehát elkövette az utolsó szabályszegést! Vagyis elveszik tőle a védettséget?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
vegyék is el tőle, megérdemli! Remélem Béci vele megy párbajra és Évát kint is hagyja!
2011. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Most kezet ráznék az RTL-lel azért.addig csűrik-csavarják a gumiszabályaikat,hogy ne kellejen elvenni a védettséget.Méghogy a dzsungel hét után sztornó a fenyegetésnek.Azért kíváncsi voltam,h jönnek ki belőle,h ne kelljen elvenni a védettséget.Amikor megláttam az első lila ruhás riportszobás bevágást,már tudtam. Nem véletlenül bakizott abba is bele Stohl...annyira erőltette,h abból nem lehet értelmesen kijönni.ez van.De már az is megérte,h Éva alig kapott levegőt a levél olvasásakor...
2011. ápr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na igen már a riportszobásból, hogy lilában van, lehetett tudni...még a levél olvasásakor is mentegetőzött, hogy ő mindig felvette, rajta volt...na szép kis büntetés!
2011. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!