Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV 4 végjátékához közelítve...

A VV 4 végjátékához közelítve ki a legszimpatikusabb játékos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 09:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%
Alekoszt én továbbra is nagyon jó fejnek tartom + Évát, de azt nem szabad elfelejteni, h Alek Olival volt nagy sztár ő volt a partner ebben! Úgy vagyok vele ha Éva nem lenne Alek tovább szürkülne és ez fordítva is igaz! már csak 5-en vannak az az undorító, h itt mindenki fikázza az Évát meg stb közbe ő csak arra gondol neki, h lenne jobb én lemerek fogadni, h ellenkező esetben mindenki így döntött volna ha az a célja, h elkerülje Bécit ennyi! Ne legyünk már ennyire álszentek 50 millió a tét Béci is eladná a saját anyját is még Gigivel már az elején megdumálták, h akár Jerzy-t is be lehet áldozni!!! akkor ki az undorító?????? Ez egy játék ahol a nyeremény 50 misi itt már nincs BARÁT MEG ROKON!!!!!!!!!
2011. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz. Jerzyt régen nem szerettem, most is butának tartom, de emellett nagyon jóindulatú és rendes, szóval őt is bírom. Anikótól kiráz a hideg, Bécinek meg azt a bunkó énjét nem szeretem, máskor jó fej. Évát is bírom.
2011. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
53%
éva alekinnyó
2011. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
54%
Alekosz még mindig a legszimpatikusabb benne még nem csalódtam, az összes többi hétről hétre más arcát mutatja annyira nem őszinték hogy még magukat is becsapják.
2011. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

tegnapi félmondathoz

Szerintem arra értette Éva hogy ha Alekot viszi ki és visszajön onnantól már egyértelmű hogy ő nyeri a többi bent maradtal szemben

2011. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
41%
ALEKOSZ, ÉVA!!!
2011. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
70%
Bizony Anikócska azt hitte, hogy majd Éva feláldozza saját magát érte csak hogy a kis drága Anikó bent legyen a fináléban? Ugyanmár! Ha Jerzyre rakott volna Éva, vitte volna Anikót, Anikó visszajön, védett lesz, így ő benne lesz a fináléban. Az utolsó párbaj pedig Éva-Béci lett volna. Éva nagyon jól döntött nemtom mit pattog ez a hülye Anikó.
2011. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Alekosz és Jerzy!!! remélem mind a ketten bent lesznek a döntőben! Bár nem szeretném ha Jerzy nyerne mert Gigi ráakaszkodna és kihasználná szerencsétlent, de ha az a majom liba Gigi nem lenne neki drukkolnék ezerrel.

Alek pedig örök kedvenc marad, nem untam meg.

2011. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
47%
Az az undorito ahogy Eva viselkedik,nem az a problema hogy taktikazik csak akkor ne jatszunk mar meg a hude nagy baratsagot..Eva ezzel a huzzasaval hatbatamadta Alekoszt,mert benne van a pakliban hogy Beci kiviszi Alekot,persze ennek orulne Eva a legjobban,egy erostol mindenkepp megszabaulna.Okes onnmagaert van bent,de o maga egyedul semmit nem er.
2011. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egyesek miért nem értik, hogy Anikónak nem az a baja, hogy Éva Bécire rakta, hanem hogy a szemébe hazudott pár napja, hogy Jerzyre rakja.Ha megmondja a szemébe, hogy Bécire rakja, Anikó akkor sem tudott volna változtatni rajta, max. Alekra teszi, de akkor is 2-2 jel, Éva meg Bécit küldi, szóval mindegy.


Amúgy Alek volt a kedvencem, de mivel nem nyerheti meg (szerintem legalábbis az új műsora miatt), így legyen mondjuk....nem tudom, csak ne Éva.

2011. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!