Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hallottátok VV Jerzy tegnapi...

Hallottátok VV Jerzy tegnapi megnyilvánulását, hogy Éva nem csillag, hanem meteorit? Már bocs de egy csillag nagyobb mint egy meteorit.

Figyelt kérdés
Megint megmutatta, hogy milyen szinten van agyilag.
2011. ápr. 13. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Te mutattad meg hogy milyen szinten vagy agyilag, ezt ugyanis Jerzy nem úgy értette, hogy nagyobb a meteorit, hanem hogy meteorit, mint ami becsapódik, magyarul nagyot üt, hatalmasat robban stb... Éva becsapódott mint a meteor stb... gondolkodjál képletesen....

sajnálom ezt benézted.

2011. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ahamm. Hullócsillag!

:D

2011. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy emlékszem, azt mondta, azért meteorit, mert mindent lerombol maga körül, nem csillag, hanem hullócsillag. Szóval szerintem nem annyira volt buta ez a megjegyzés.
2011. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én is ugy hallottam, mint az előttem szóló. Negatív értelemben használta a meteorit szót. Azért mert neked ezt nem sikerült értelmezni, attól még nem Jerzyvel van probléma.
2011. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Kerdezo ezzel a kerdessel magadat egetted be:)
2011. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy azért az sem zárnám ki teljesen, hogy Jerzy mondat közben jött rá, hogy mit is mondott.:)))
2011. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ülj le egyes.
2011. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Igaza van a többieknek:)

Ezt nem jerzi nézte be, hanem te:)

Attól, hogy valakit nem csípsz, attól még nem kell úgy hallani minden mondatát, hogy az negatív legyen rá nézve.

Én sem kedvelem őt, de mikor mond valami poént, akkor azért nevetek, és nem csűröm-csavarom addig, amíg valami rá nézve bénaságot nem tudok belőle kihozni:)

2011. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!