Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Minek megint Csillag születik?

Minek megint Csillag születik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tom, de nekem nem hiányzik.
2011. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert még nem volt elég tehetségkutató Magyarországon...
2011. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért? ??

Mert a sok lökött marha szavaz ezekre a senkikre,válság van de azért kűldik a pénzt!Kérdem én,minek? Ki nekünk pl az a lil szí,hogy egy petákot is költsek arra hogy ő meggazdagodjon????????


Gondolom még egy ikszfaktort egyhuzamba cinkes lett volna indítani,valóvilág az megy,jöhet a csillagszületik,ennyi.Majd tavasszal jön megint a csillag születik,ősszel meg megint az ikszfaktor...és így tovább és így tovább,amíg a sok degenerált barom elesemesezi az összes pénzét. A sok ostoba csak nyomkodja a pénzt a sok senkire!

2011. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért mert kell magyar műsor is a tévébe.

És a reggelit, fél 2-t, déli híreket nem néztük/néztétek, ezért ez lesz, hogy nézzük!

Ezt is megnyeri egy nem magyar és tök jó..

2011. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Durván ahogy leírták előttem! Azt nagyon sajnálom, hogy Pokorny Lia szerepel ebben a "műsorban" mert Ő egy kiváló Színésznő és szerintem nem kéne itt lennie, de ez az Ő döntése. Nagyon remélem nem fog "elcelebesedni" bár kijelentette, hogy mindent megtesz érte, hogy ne.
2012. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!