Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Észrevettétek, hogy Béci...

Észrevettétek, hogy Béci igazából semmivel nem tudta megindokolni, miért Jerzyt viszi párbajozni, hanem csak kamuzott össze-vissza?

Figyelt kérdés

Azt mondta, a fináléban úgyis meg kell majd mérkőzniük, ezért viszi Jerzyt. NA de a kettő azért nem ugyanaz!!! A döntőben teljesen más a helyzet.

A másik meg amit mondott, hogy megadja Anikónak az esélyt hogy párbajozhasson Évával.


Jah hogy a "rokoni" kapcsolat nem számít, már így a végén, de azért Anikónak a kedvébe tesz??


Kő kemény taktikai lépés volt ez, hogy Jerzyt viszi, de akkor a kedves, őszinte, jó Béci miért nem meri ezt felvállalni? A sok hülye meg még be is veszi a dumát, amit lenyomott...


2011. ápr. 14. 12:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

amit most leírtatok ismét csak azt bizonyítja hogy semmivel nem indolkolta meg értelmesen, csak köntörfalazott.

miért nem merte felvállalni hogy taktikai lépés volt? ő most kinthagyja jerzyt, anikó meg majd évát. ha anikót vitte volna, éva kint hagyta volna jerzyt és akkor éva is döntős.

és hiába mondja hogy neki jó ha éva és alekosz is döntős, nem ezt gondolja, ő nagyon is szeretné évát kint látni, az egész erre ment ki.

amivel nincs is semmi baj, csak vállalja már egyszer fel, ne pedig elődja a jaj olyan szörnyű hogy jerzyt kell kivinnem drámát.

2011. ápr. 14. 13:51
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Akkor ne mondja Béci, hogy ő fogja megynerni meg ő lesz első..


Miért nem Alekoszt vitte ki HISZ JERZY ÉS ANIKO KÖZELEBB ÁLTAK HOZZÁ

2011. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Már miért lenne baj Bécinek, ha Éva és Alek is a döntőben lenne? Tudsz te logikusan gondolkozni? Vezesd már le, ne csak azt szajkózd, amit Olivér állandóan a szátokba ad.

Azért mert utálja,attól az még nagyon is jó, ha ott lenne a döntőben, mert A.és É. tábora nagyjából azonos (köszönhetően Olivér kampányának) és a döntőben majd szépen megoszlanak a szavazatok, aztán ott lesz a nevető 3.

Nem hiszem, hogy sajnáltatta volna magát, hogy J. viszi ki. Meg is indokolta, hogy mióta a tesója és az igaz barátja Laci kiment, rájött hogy egyedül van a játékban. Ezáltal azt viszi ki, aki ellen érzi, hogy esélyes. Azért mert a huga J.-vel összefeküdt párszor, az nem azt jelenti, hogy ők micsoda spanok. J. Gigi miatt húzott B. felé. Egyébként meg B. nem J.-vel ment be a villába, szóval..hagyjuk úgysem érted, csak fújod tovább a sablont.

2011. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mindegy kit visz ki!

Úgysem ő fogja megnyeri,csak a fejében létezik ez a verzió!

2011. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező,de a Béci igenis elmondta,hogy most már taktikázni kell!Nem köntörfalazott!
2011. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

sokan irnak sok mindent én is megosztom a véleményem:


Én annak adok igazat hogy az egész megrendezett:

Évát nem viheti ki mert védett.

Ha Alekoszt vinné ki drasztikusan csökkenne a nézetség bármelyikük esik ki(Ha jól vagyok informálva akkor Béci nyer sajna)

Ha pedig jerzy-t akkor semmi gáz nincs

Ha pedig Anikót viszi ki akkor nem tudhatják mire számitsanak, mert Anikó még nem volt párbajon azaz nem ismerik a szukrolótáborát.


Nekem ez a véleményem, de hát ízlések és pofonok mindenki azt gondol amit akar :)

2011. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jerzy senkije Bécinek. Azért, mert a húgával párszor összefeküdt, nem fogja kímélni. A végén csak egy maradhat.
2011. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

Ja!

Csak egy maradhat!

De az 100% hogy nem Béci lesz!

2011. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én utálom Bécit,de szerintem világossan elmondta,hogy miért.Mivel ő fog visszamenni Jerzyvel szemben így a következő kiválasztáson Éva lesz a kiválasztott aki nemtud majd mással kimenni párbajozni,mint az Anikó.Nos Béci pedig teljesen bizots benne,hogy Anikó fog visszamenni és így egy legyet üt 2 csapásra.Éva kint marad Alekosz pedig egyedül támasz nélkül lesz bent a villában.Ezt hívják taktikának.
2011. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!