Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mennyi esélye van...

Szerintetek mennyi esélye van Anikónak, ha Évával megy ki a következő párbajon? (Való világ 4)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon kevés.
2011. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha Jerzy meg tudta nyerni Béci ellen, valószínűleg azért, mert Alekosz rajongói rá szavaztak, akkor Évának egyenes útja van vissza. Nem bánom, személy szerint.
2011. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 alkesz éva ***** válasza:
100%
Szerintem simán van esélye 55:45-re tippelek.
2011. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Én 60-40-re tippelek Éva javára.
2011. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem Anikó kapja a legtöbb jelet, de Jerzyt nem fogja kivinni, mert fél tőle mostmár, hogy kint hagyta Bécit. És így Évát fogja kivinni, de az biztos hogy Éva fog vissza menni , még ha egy %-al, akkor is ! :D
2011. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Én is úgy gondolom ,hogy Éva megy vissza, remélem nem tévedek! Mert bár sokan azt mondják Anikóról, hogy milyen jól beolvasott tegnapi adásban a többieknek, szerintem inkább saját magát járatta le. Még mindig úgy gondolom, hogy Anikó a legalattomosabb az egész csapatban! Pedig az elején Ő volt az egyik kedvencem!De amióta kezdte egymásnak uszítani a "barátokat",és mindenkibe beleszeretett azóta nem szimpatikus!

Szóval Éva - Anikó 55-45 %

2011. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
anikó nem csak sazép...de okos is....remélem legyőzi ezt a kétszínű nőt
2011. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Éva mi alapján kétszínű? szerintem az pont nem illik rá. Az elejétől ugyanazok az emberek a barátai. Lehet, hogy üvölt, hisztizik, iszik, és néha túl őszinte, de nem kétszínű, az tuti. Ő legalább nem "szeretett bele" 3 pasiba is a villában.
2011. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

Eva igenis ketszinu,Utalja Jerzyt mostmeg hirtelen megszerette,na ne mar.Alekosz kezdi eltolni magatol,Jerzy befolyasolhato ezert baratkozik vele.


Szerintem Aniko fog visszamenni a parbajrol,Evabol mar eleg sokmindenkinek elege van.

2011. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Évát félreértitek. A világ, ott bent sem, fekete vagy fehér. Persze, hogy örült Jerzy-nek, mert Jerzy NEM Béci. Plusz nyilván egy kis taktika is van benne, de többször mondták, hogy nem felejtették el a dolgokat ettől még.
2011. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!