Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz biztos a gyozelemben?

Alekosz biztos a gyozelemben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha Éva-Anikó párbajban Éva megy vissza. Akkor biztos a győzelmében, ha viszont Anikó, akkor nem.
2011. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. De azt én furcsállom, hogy akkor érzi esélyesebbnek magát, ha Éva is ott van mellette. Hisz azért volt igazság abban amit Béci mondott, hogyha ők ketten benne vannak a fináléban, akkor a szavazókörük egy része megoszlik, és ezzel gyengítik egymást. Vagy úgy gondolja, hogy Jerzy annyira gyenge, hogy még így is leverik őt? Anikó meg annyira erős, hogyha ott van, akkor mindent visz? Érdekes, annyira nem értem most a logikáját, pedig általában az ilyen dolgokban egyet értek vele.
2011. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alekosz nagyon jó logika szerint beszélt múltkor a hintában. A győzelmében egyáltalán nem biztos. Jerzy is legyőzheti akár a végén.
2011. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Alekosz ugy gondolta hogyha Eva gyoz,akkor o a nyertes ha Aniko akkor nem biztos.eva es Alekosz egyforman jatszik ahogy o mondta ugyanazt kepviselik.Ha a nezok visszajutjak Evat az azt jelenti hogy a nezoknek ez tetszik es gyozhet Alekosz.ha Aniko jut vissza akkor nem biztos ebben hisz Aniko nem Alekosz mellet van,inkabb ellene.
2011. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha egy Éva-Anikó párbajról Anikó megy vissza, akkor 100% hogy Alekosz győz, mert Éva rajongói is rá fogják küldeni a szavazatokat, szóval nem értettem ezt a fajta logikáját, hogyha Anikó lesz a fináléban Éva helyett akkor mért nem biztos hogy férfi lesz a győztes?


ha meg Éva megy vissza, akkor lehetséges hogy Jerzy nyerjen, bár nem hiszem, mert rá a Béci-Jerzy párbajon Alekosz,Éva és Olivér tábora szavazott, és ők most úgyis Alekoszra/Évára fognak, Jerzynek meg nincs annyi rajongója mint Alekosznak vagy Évának ...

2011. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!