Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miben különbözött a Big...

Miben különbözött a Big Brother a Való Világtól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindkettő hasonló műsor, elindult a BB, és ennek mintájára a VV, de vannak különbségek a két műsorban nem? Mik ezek? Hogy működik ott pl. a kiszavazás, stb.?
2011. ápr. 23. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én néztem a BB első szériáját, de már olyan rég volt, hogy alig emlékszem. Annyit tudok, hogy ott egyszerre költöztek be a lakók, nem így mint a vv-be, nem voltak beszavazóshow-k, hanem maga a stáb válogatta össze az12 embert. Aztán a kijelölés úgy volt, hogy bement mindenki egyenként a riportzobába, és megmondta, hogy kivel nem szeretne együtt élni. Tehát nem így nyíltan, mint a VV-be. És ha jól emlékszem 2 nevet kellett mondani. Aztán ebből kijött 2 ember,aki a legtöbb "jelölsét" kapta és azok között dőlt el, hogy ki megy, ki marad. A "párbajra" nem jöttek ki, a házban maradtak végig, és amikor vége volt a szavazásnak, akkor beszólt egy hang a házba, hogy XY 3 perced van, hogy elhagyd a házat. Védettség sem volt. Hát ennyire emlékszem, aztán nem biztos hogy teljesen úgy volt ahogy írtam, csak így emlékszem.
2011. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól írta,még annyit hozzátennék,h. a BB-ben volt a nagy testvér és hallhattuk ,hogyan beszélget a lakókkal,azt hiszem ezt azóta sem árultál el ki volt az.Ja és persze nem járhattak ennyit ki a villából,vendég sem mehetett be.
2011. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gfero ***** válasza:
100%
meg még egy kiegészítés hogy a második rész szépen bebukott
2011. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Egy "kaptafára" megy mindegyik.

A "BB1" nyerteséről (BB Évi) is kiderült, hogy nem érdemelte meg a bizalmat. Kapott egy rakás pénzt és elszórta. Utána még néhányszor mutogatták a Blikkben és az RTL-en aztán mindenki elfelejtette. Az ilyen műsorokat nem kell komolyan venni! Én is néztem, (mint mindenki,) de tudom, hogy ez csak azért van, hogy a "buta" nép szórakozzon az olyanokon, akik hülyébbek náluk! A kiszavazást azt előre eldöntik a készítők. Nem szabad szavazni, mert ez csak az adott műsorszolgáltató bevételét növeli és nem a nézők véleményét tükrözi!

2011. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó és ennek mi köze a kérdéshez?
2011. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a BB-ben az embereknek arra kellett szavazni akit ki akartak ejteni, nem úgy mint a VV-ben ahol arra akit vissza akarnak juttatni, emlékszem volt is ebből kavarodás rendesen mikor a 2 műsor egyszerre ment és az emberek sokszor nem tudták hol hogyan kell szavazni.


a BB-ben, nem lehetett ennyire taktikázni asszem, meg megbeszélni a "kiválasztást" egyszer valakit ki is zártak emiatt, mert hogy befolyásolni akarta a többieket vagy valami ilyesmi de jó rég volt már nem emlékszem annyira.

2011. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól írja,szigorúan tilos volt megbeszélni,"taktikázni"a BB-ben.Ezért zárták ki az egyik játékost,Szilvit azt hiszem,mert rá akart beszélni másik 2 játékost,hogy szavazzák ki Gézut.Konkrétan nem mondta ki,csak célzott rá,de kizárták a játékból pár hónap után.Nagy felháborodást is váltott ki az emberekből,mert nagyon népszerű volt a csaj.
2011. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na hát akkor a BB-ben nem volt annyi mocsok mint a VV-ben most
2011. ápr. 24. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szemét, de a BB sokkalta jobb volt.
2011. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!