Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyszerűen agyhalált kapok a...

Egyszerűen agyhalált kapok a Való Világtól! Hogy képesek az emberek egy ilyen igénytelen, borzasztóan aberrált műsort nézni? Szerintem ez nagyon gáz.

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Minek nézed akkor ?Én egy részt nem néztem meg belőle és nem is fogok.
2011. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehogy nézem! Körülbelül 5 percet láttam belőle még kb. 2 hete,(bőven elég volt) csak facebookon tömegesen írogatják ki a való világgal kapcsolatos üzeneteket...
2011. jan. 29. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Mert ilyen az értelmi szintjük, meg annak is, aki facebookon éli az életét. :D

Ne foglalkozz velük.

Amúgy facebookom sincs. :)

2011. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg attól kapok agyhalált, ha valaki olyannal foglalkozik, amit nem szeret...Ja meg attól, hogy azért mert ez szórakoztat embereket, egyből jön a "primitív, buta ember az is, aki nézi".

Én spec. nem szoktam olyannal foglalkozni, ami nem érdekel, azzal meg pláne nem, amit utálok!!!

2011. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én meg tőled és hozzád hasonlóktól kapok agybajt mert ami nem érdekel azt lesz.rom b.meg!
2011. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kértelek titeket, hogy kritizáljátok meg a látásmódomat, de ha így gondoljátok, akkor én elfogadom, hogy mennyire szar alak vagyok, hogy bírálom az ilyen és ehhez hasonló műsorokat. Én sem kritizáltalak titeket, csak a műsort, amit néztek.
2011. jan. 29. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg, hogy gratuláljak a kérdéshez.
2011. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj! Jaj! Tényleg nem unjátok még ezeket a kérdéseket???? Most májusig napi 2 ilyen kérdés lesz???? Ez már tényleg rohadt unalmas....
2011. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Májusig tart még ez a sz@r?

Atyááááám....

2011. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. semmi bajom nincs a VV-vel. Van több mint 50 csatornám, úgyhogy egyszerűen elkapcsolok, és nézek mást. De hogy ilyeneken idegeskedjek... Na arra nem vagyok hajlandó.
2011. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!