Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ujabb Csillag szuletik kerdes!...

Ujabb Csillag szuletik kerdes! Hogy engedheti meg maganak Fay Miklos hogy olyanokat mondjon hogy"makog mint Mate Peter"stb stb?

Figyelt kérdés
Egyszeruen megalaz neha szemelyeket,utalom....
2011. ápr. 23. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül a Te kérdésedtől,Én is elgondolgoztam azon,hogy Ő nem építő jellegel osztja a kritikákat,hanem szabályosan lehúzza az embereket.

Ő az a tipikus semmi nem tetszik fazon.

Lepontoz,alúlpontoz.Húzza a száját.

Nem szeretem.

2011. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es nem igazan ejt ki a szajan egy normalis mondatot...
2011. ápr. 23. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Szerintem pont ő az aki magok. Egy kerek mondatot nem tudott még elmondani...
2011. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, Szirtes az egyetlen normális zsűritag, nem tudom, hogy tudtak ilyen hülyéket beválogatni...
2011. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy Fáy még fél is az emberek szemébe nézni, ráadásul tényleg nem tud elmondani egy kerek egész és értelmes mondatot.
2011. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tenyleg,hogy lett kritikus egy olyan emberbol aki nem tud a masik szemebe nezni.Nem hiaba agglegeny,a mama szoknyaja mellett van most is.Ha nem tetszik neki valami akkor rondan megalaz valakit,ha meg tetszik akkor lesuti a szemet es habog.Azert egy kritikustol elvarna az ember hogy gyonyoruen kifejtse velemenyet,nem?
2011. ápr. 24. 09:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Szonja meg csak ajuldozik,Hernadi vagy sir vagy jopofaskodni probal.Szirtes az egyetlen aki normalisan el tud mondani egy ket dolgot.
2011. ápr. 24. 09:50
 8/8 kokakólalájt ***** válasza:
Minden zsűribe kell egy megmondóember, egy megosztó személyiség.
2011. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!