Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki elmondaná, hogy Anikóba...

Valaki elmondaná, hogy Anikóban mi lehet a szimpatikus valakinek?

Figyelt kérdés

Mi az a tulajdonsága,amiért szavazhatnék rá,vagy bárki már szavazhatna rá,ha párbajozó lesz?

(a szépségén kívül -.-" )


2011. ápr. 24. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem feltétlenül Anikóra szavaznék, hanem a párbaj ellenfél ellen. MErt se Évát, se Jerzyt nem bírom... Alekosz meg :D Na! :D De Anikón tudok nevetni, nem közönséges, jó lehet h napraforgó egyesek szerint de, sztem NEM. ÉS akkor is SZÉP! :D
2011. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anikó nem közönséges-??:D Te nézed a valóvilágot vagy csak Anikót fürkészed a műsoridő alatt ?:D

Úgy beszél mint egy cigány, affektál és minden pasira rámozdul ami persze szerinte nem igaz..meg letagadja, nos ez nem közönséges? Évát 1000x többre tartom :-*

2011. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretem Anikót, valamiért kezdettől fogva unszimpatikus, és erre csak rátett a hülye dolgaival (állandó nyafogás és sírás, pasivadászat, Alekosz fellökött duma stb, stb).

De amiért esetleg szimpatikus lehet az embereknek, hogy végül is néha rá lehet húzni az aranyos jelzőt, meg időnként vannak egész jó gondolatai.

De úgy egészében nézve a csajt, én sem értem, hogy lehet őt úgy kifejezetten szeretni.

2011. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazatok van!
2011. ápr. 24. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy valamit birok benne nagyon,hogy nem nyalja Alekosz segg.t.Ha Aniko biztosra akarna menni benyalna neki es o uldogelne biztonsagban Eva helyett.

Birom hogy mindenkinek megmondja a velemenyet.A szepseg nalam semmit nem jelent mert no vagyok,nem ez alapjan itelem meg.

2011. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Aleknak, Évának, Jerzynek milyen tulajdonsága van, amiért szimpinek lehet őket találni ?? Ezt a kérdést is fel lehetne tenni..

Anikó egy aranyos lány, én tudok rajta nevetni, elég szórakoztató, és őszinte lány, ha vmi nem teszik neki kimondja őszintén. Igen voltak ezek a "pasi ügyei" de és akkor mi van ?? ezért nem kell elítélni, szegény csak szeretet hiányos, és am sem történt semmi komoly egyikkel sem! Az h ide oda csapódik az a barátai kiesése miatt van!! ..szal sztem nagyon szeretnivaló, ő a legemberibb abban a villában!!

2011. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindjárt sejtettem ha idenézek lesz ocsmány beszéd... Nem tudom miért nem lehet kultúráltan elmondani miért nem szereted??! Én nagyon is szeretem, mert ahogy előző mondta, akkor lenne Napraforgó ha most Alekosz seggét nyalná, mert megtehetné mert Alekosz pillanatok alatt otthagyná Évát, mert már volt hasonló precedens:) ez a véleményem.
2011. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami szimpi benne,hogy az összes lakó közül a legnagyobb manipulátor.Elintézte Olivért,vagy Alekosz megítélését két hónapra a "lökéssel".Rendesen megutálták akkoriban Alekoszt miatta.

Azt is mindig elérte,hogy vigasztalják,bocsánatot kérjenek tőle stb.

Szóval a játék szempontjából jól csinálja.

Viszont hiányzik belőle egy alapvető emberi tulajdonság a kedvesség.

2011. ápr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!