Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez nagyon nem volt szép...

Ez nagyon nem volt szép Évától. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Alekosz már saját magát is 'feláldozná' azért,hogy Évát megmentse ettől a párbajtól..Míg eközben Éva Alekosznak Anikót beszéli ki,Jerzynek úgy örült,mint még eddig senkinek.Most viszont Anikónak nem hogy Jerzyt,még Alekosz,a legjobb 'barátját'is kibeszéli,hogy őt nem érdeklik a pasik és ne üljenek a babérjaikon,ne legyenek nyugodtak,mert nem biztos,hogy benne lesznek a fináléban.Nem volt ez tőle egy gusztustalan dolog?Meg Olivérnek is hogy mondta,hogy ő szeretné,ha Alekosz menne ki Jerzyvel vagy Anikóval..

Én eddig szerettem Évát,nem mondom,hogy most teljesen megutáltam,de nagyot csökkent a szememben.Igazából nem tudom,hogy ez a megnyilvánulása az alkohol miatt volt-e,de szerintem ez már kicsit sok volt(mondom ezt én úgy,hogy eddig minden párbaján neki szurkoltam)...

Neked mi a véleményed?


2011. ápr. 24. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
lehet nem teljesen érthető,amit írtam,siettem
2011. ápr. 24. 20:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen én is ledöbbentem kicsit, bár én nem szeretem Alekoszt, Évát szeretem. Tényleg eléggé be volt rúgva, és biztos nem úgy értette, hogy Alekoszt kint akarja látni. Legalábbis remélem, mert akkor sok szavazót veszítene.
2011. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam..
2011. ápr. 24. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, én is nagyon elképedtem ezen, hatalmasat csalódtam Évában, ez irtó aljas dolog volt. Csak azt sajnálom, hogy mikor most Lilu bejelentkezett, nem játszották le ezt a jelenetet Alekosznak. Kíváncsi lettem volna, hogy mit szólna szegény, ha látná, hogy milyen is Éva...
2011. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen,csak Jerzynek játszották le..
2011. ápr. 24. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szerettem Évát, de itt b.szta el... Már én is úgy gondolom, nem érdemli meg, de a gelvás anikó sem!
2011. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetertek.
2011. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éva most kb a rajongói felét elvesztette. mocskos dolog volt ez tőle, hiába magyarázta a kiválasztáson már azt h sose tenné alekoszra, jaja... és nem egyszer mondta hanem 2 alkalommam h alek nem érdemli meg a finálét. egyszer a szobában másnap meg anikónak kint, szóval nem lehet azt mondani hogy nem tudja mit beszél...
2011. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!