Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » „Szép az, aki mer...

„Szép az, aki mer önmaga lenni. ” - egyetértesz ezzel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igenis meg nem is:) Szép az önbizalma és a kisugárzása miatt. Mindenféleképpen tiszteletre méltó ha valaki fel meri válalni a saját gondolatait, véleményét, izlését.


DE! Szerintem az viszont visszataszító valaki nincs tisztában az adottságaival. Értem például itt azt, hogy egy 160 cm magas, 86 kilós lány ne vegyen fel miniruhát mert visszataszító lesz.


Tehát szerintem a kérdésedre válaszolva bizonyos keretek között igen.


L/19

2011. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:

igen. ileltve inkább vonzó.

meg tudok őrülni azokért a pasikért akik igazán minden porcikájukkal vállalják önmagukat..

2011. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel:) mármint, gondolom ez a mondás arra akar utalni, hogy csak az lesz igazán szép, aki nem erőltet magára semmilyen stílust divatból, ami nem passzol hozzá, mert hiába is néz ki jól az adott cuccban, érezhető, hogy valami nem stimmel nála. Fontos, hogy a belső és a külső ezen a szinten összhangban legyen, így válik harmonikussá a megjelenés. Szóval ebben az esetben igaz. Viszont vannak az alapból ízléstelen emberek, akik inkább ne legyenek önmaguk a szó prózai értelmében, mert nem szép látvány, ha valakinek pl nincsen önkritikája.
2011. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamóca. ***** válasza:
ühm, htá én ezt nem külsőre értettem. úgy valóban nem mindegy mennyire vagy önmagad.
2011. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, egyetértek :)

szerintem fantasztikus dolog felvállalni az egyéniségünket, személyiségünket, véleményünket és ez persze lehet külső és belső is. más véleményére nem minden esetben kell adni :)

2011. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A "stép" kifejezés relatív. Ha valakinek csúnyácska az arca és tőlem nagyon távol álló stílusa van, nem fogom szépnek látni csak azért mert bevállalta, maximum bátornak és határozottnak, de nem szépnek. A szépség nem attól függ hogy valaki fel meri-e venni, meri-e úgy fésülni, meri-e hordani...mert ha az illetőnek olyan cuccok tetszenek meg olyan frizura ami nem áll jól neki, előnytelen, akkor édeskevés hogy bevállalja, attól bizony szép még nem lesz, sőt...

Szóval ez a mondás tipikusan olyan hogy jól hangzik, de nem igaz.

2011. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi, szép, nem stép!
2011. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!