Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz úgy viselkedik most...

Alekosz úgy viselkedik most mint Béci az Olis párbaj után. Vagy csak én érzem úgy hogy már sok belőle?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Éva kétszínű most. Anikóhoz húz, hogy nehogy kivigye őt párbajra és Alekosz csak védekezik.
2011. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de Alekosz nagyon bunkó Évával..meg tényleg fent hordja az orrát...
2011. ápr. 27. 19:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Most télleg nagyon bunkó Alekosz..Szegény Éva :S
2011. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 alkesz éva ***** válasza:
100%
Eléggé elvan ájulva magától.De szerinte ez természetes,ha más csinálja ezt akkor az már egyből nagyképű.
2011. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nagy Alekosz rajongó voltam, de az elmúlt napokban kiábrándultam belőle, mostmár direkt idegesítő, beképzelt majom.
2011. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is alekosz fan voltam...de már nagyon nem....rettentő bunkó módon csinálja amit csinál...
2011. ápr. 27. 20:02
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Ti komolyan nem veszitek észre miben mesterkedik ez a két liba? Éva nyal Anikónak mindenáron hogy Alekot vigye ki hátha megszabadulna egy nagy ellenféltől! Alekot pedig próbálják minnél rosszabb színben feltüntetni!! Ezek ketten már csak azon is megsértődnek ha rájuk néz valaki!!

LE A KÉT LIBÁVAL!

éVA PEDIG EGY KÉTSZÍNŰ HÁTBATÁMADÓS *******+

2011. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen előzőnek igaza van," nagy Alekosz rajongó voltam" szöveg gyenge, ha az voltál az utolsó hétbe nem fordulsz el tőle...
2011. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

alekosz egy gyökér,és aki aztmondja ilyen balhé után,hogy még a csajok mesterkednek valamiben,az is egy gyökér és nincs helyzetfelismerő készsége.

Remélem a Jerzy nyer,de alekosz essen ki mihamarabb mert egy idióta barom volt és az is.

2011. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Évának mondja, hogy piás...hát ő nem pont azért volt kiakadva, mert Éva megitta az egy kortynyi borát?:D komolyan mondom ez az igazi színjáték. Ezt mondom úgy, hogy Alekosz volt a kedvencem, nagyon bírtam a fejét. De melyik ember ne akadna ki, ha folyton b@szogatná az állítólagos barátja. (persze mindkettőnek megvan a maga sara). Én egyáltalán nem csodálom, hogy Éva ilyen passzban van. Azóta ennyire durva nála a helyzet, mióta Alekosz ducizza és egyéb megjegyzéseket tesz rá.


És azt még hozzátenném, ha Alekosz így folytatja, akkor tényleg nem ő fogja megnyerni a játékot, mert én is nagy szurkolója voltam, de kiábrándított. Ahogy elnéztem az Anikóval folytatott veszekedését még kint a teraszon...arra a következtetésre jutottam, hogy Alek egy nőnek nem nagyon tud olyan frappánsakat visszavágni, mint egy férfinak. Vagy csak nekem tűnt ez fel? MOndjuk nem is ért a nőkhöz, és szerintem pontosan ezért nem tudja kezelni a nőkkel folytatott vitáit.

2011. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!