Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sokan szavaznak? VV? Ti?

Sokan szavaznak? VV? Ti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet csak bennem merült fel a kérdés, hogy kik szavaznak, pl. a Valóvilág című műsorba.Párbajkor, meg úgy egyébként, a kérdésekkor.

Mert én szavazatszámlálót sosem lárok, és az egész nekem olyan furcsa.

Persze biztos lehet manipulálni, ezt se állítani, se cáfolni nem tudom.

Viszont, már napok óta kérdezgetem, és még nem találkoztam olyannal eddig , aki szavazott volna a műsorban valakire...


2011. ápr. 30. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem szavazom. Hülyeség. Nem is ismerem, nem költök idegenekre.

A neten szavaztam már párszor.

Amúgy nem nézem, hetente max. 1x, az érdekességeket elolvasom a neten, és annyi.

2011. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a VV4-be eddig egyetlen egyszer szavaztam még a beszavazóshow-n... És TALÁN eleresztek egy sms-t holnap, de nagy az esély arra, h nem fogok :D
2011. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
...és még azokat is keresem, akik megnyerték már azokat a dolgokat, amiket kisorsolnak néha.
2011. ápr. 30. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Én soha semmire nem szavazok, pláne nem 3-400 Ft-ért. De biztos vagyok benne, hogy sokan szavaznak a kedvencükre.
2011. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én ilyen sms-t még sosem küldtem ilyenekre, és nem is akarok. online szoktam szavazni, ha érdekesebb a kérdés.

szerintem amúgy manipulálják az eredményt...

2011. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha mondjuk egy párbaj során látnánk egy szavazatszámlálót, akkor körülbelül tudnánk az esti bevételüket is.....
2011. ápr. 30. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben a műsorban még nem szavaztam, régebbi való világban és X-faktorban azonban igen. És tudok másokról is, akik szavaznak. Többet viszont nem szavaznék! Nekem az a pillanat mikor kibontom a telefonszámlám, na az elég Valóságos Világ!
2011. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szavaztam még én sem.
2011. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Múltkor szavaztam Előzör Éva-Gigi párbaon, mert pár százalék voltakülnbség. Holna viszont Anikóra fgok.
2011. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én még soha életemben nem küldtem semmilyen tv műsorba sms-t. szerintem az esetek többségében nem a szavazatok döntenek, ezért inkább nem pazarlom a pénzt...
2011. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!