Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szavaznak sokan VV-re...

Miért szavaznak sokan VV-re meg mindenféle ilyen szavazós tehetségkutatókra stb, oké h rokon/barát. De idegenek miért?

Figyelt kérdés

Nekem attól nem lesz jobb h ha vki meggazdagszik abból h bent ül egy luxusvillában, meg abból se igazán ha vki szépen énekel és nyer egy csomó pénzt. Én ugyanolyan anyagi helyzetben maradok, nem lesz autóm sem, nem kapok havonta pénzt, és még csak nem is utazhatok sehová.Persze nekem is van kedvencem, de nem fogok rákölteni x.szer 300-400Ft-ot.Nem értem az embereket.Főleg a VV-nél még az éneklősek vhogy elmennek, mert tehetség stb, de a vv...

pl az éden hotel ennyiből sokkal jobb...ott nem kell összevissza szavazgatni az nem pénz nyerésre megy, vagy legalább nem szavazás útján.


2011. máj. 1. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
vannak akik a nyereményért, meg akik hardcore vv fanok 14 éves tükörpózolós kislányok (ez a több)
2011. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

A tv-nek óriási üzlet ezeket a szavazós műsorokat képernyőre tenni, az emberek jó része pedig boldogan küldi az sms-eket, mert jó érzéssel tölti el őket, hogy ilyen módon bele folyhatnak a "rendezésbe", a játék végkimenetelébe. Mivel sajnos én is folyamatosan figyelemmel kísértem ezt a műsort, mindegyik játékosról kialakult véleményem lett, ami egyébként nagyon nem egyezett az utóbbi párbajok végeredményével, de bármennyire is bosszantott ez a nagy mérvű butaság a szavazók többségétől, engem nem sikerült csőbe húznia a tisztelt műsorvezetőknek, akik mellesleg havi szinten keresnek annyit, mint sok szavazó egész év alatt.

A jótékonysági hét végén mégsem ajánlott sem ők, sem pedig a tv egy jelképes összeget sem a saját zsebéből.

Annyit viszont már én is tanultam ebből a műsorból, hogy nézni sem érdemes a továbbiakban hasonlót, mert csak idegesítem magam amiatt, hogy milyen semmit érő embereket képesek sztárolni, példaképként állítani a jövő nemzedéke elé, mint pl. a VV-ben bent marad utolsó három szerencsétlent.

Engem már az utolsó hét már egyáltalán nem is érdekel ebből a műsorból, a szánalmas, mégis sztárrá avanzsált félhülye következő cirkuszának még a reklámját is igyekszem ezentúl elkerülni, így az rtl-t is. Bár a tv-nek ez megint csak jó zsíros üzlet lesz, mert sikeresen behülyítettek egy bizonyos szavazó réteget ehhez a folytatáshoz is.

2011. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!