Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A csillagszületikes kimeszelt...

A csillagszületikes kimeszelt néger férfi/nőtől mért vágta úgy hanyatt magát a zsűri?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nem szimpatikus. Egyszer nézhető volt, oké, de annyira nem nyűgözött le a vonaglása. Kb ugyanazt láttuk, mint az előző produkciójában. Szerintem nem volt benne semmi plusz. Csak annyi változatosság volt hogy a végén bőgött és csíkokban leizzadta azt a fehér festéket.

Szerintem voltak nála jobb produkciók, amik nem jutottak tovább. Nektek is tényleg annyira tetszett?


2011. máj. 1. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én sem értem hogy ebben mi olyan jó

érdekes érdekes, de hogy mindig ilyeneket csináljon :S

2011. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
szerintem jó volt,nekem tettszett,főleg,hogy szerintem az összes táncos messze nincs olyan szinten mint ő.
2011. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Most nem volt olyan jó a produkciója, mint amivel bekerült, de a többieknek sem!

Nekem nem tetszett a kínai csajé, aki a Mulant énekelte, egyedül a Tecáé volt jó most, ja és nem azért jutott tovább, mert vak, hanem ő tényleg jó!

Dávidé sem tetszett, pedig a Mizu előző előadása jó volt. Viszont a házaspáré tetszett, az a ruhacserélős, de az sem volt kiemelkedő.

2011. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Te jóó ég! Továbbjutottak?

Rendben, szépek, jók. egyszer. De többet nem vagyok rá kíváncsi...

Remélem hamar kiesnek.


(Most fogom csak megnézni mert tegnap nem láttam.)

2011. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Továbbjutottak?? Ő egyedül lépett fel, és lány, nem férfi!
2011. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
milyen néger?? látsz te édes fiam??
2011. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

ma 11:37 vagyok


Oh, szóval a bohócról van szó. Azt hittem arról a házaspárról. Na mindegy. Most már nem alkotok véleményt míg meg nem néztem a műsort.

2011. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett Gomez, megértem hogy első lett a zsűri szerint

Amúgy a tegnapi produkciók... Khm... Gomes, Appril, és Teca tetszett... Esetleg még a házaspár... Viszont mind a négyen a multkorihoz képest gyengébbek voltak, viszont élvezhetőek... a többi szerintem borzasztó volt, ha ezekkel rukkolnak elő a castingon, akkor szerintem tovább se jutnak. Főleg Timi Chen... Mi volt benne jó?!?!

2011. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hozzátenném, hogy nem biztos, hogy az lesz sikeres aki továbbjut és megnyeri, számos példa van erre!
2011. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

12:16!

Egyrészt tudtommal dél-afrikai származású (legalábbis egyik szülője révén biztosan), ahol elég gyakoriak a színsebőrűek.

Másrészt csak rá kell nézni ott, ahol nincs kipingálva. Nézd meg a kezét, nyakát!

Harmadrészt nem lehetek a fiad, legfeljebb a lányod. Már ha tényleg ilyen öreg vagy.

2011. máj. 1. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!