Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A csillagszületikes kimeszelt...

A csillagszületikes kimeszelt néger férfi/nőtől mért vágta úgy hanyatt magát a zsűri?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nem szimpatikus. Egyszer nézhető volt, oké, de annyira nem nyűgözött le a vonaglása. Kb ugyanazt láttuk, mint az előző produkciójában. Szerintem nem volt benne semmi plusz. Csak annyi változatosság volt hogy a végén bőgött és csíkokban leizzadta azt a fehér festéket.

Szerintem voltak nála jobb produkciók, amik nem jutottak tovább. Nektek is tényleg annyira tetszett?


2011. máj. 1. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig messze az egyik legjobb produkció volt. Nem kis táncos múlt áll mögötte, ráadásul nehéz élete volt. Azért bőgött, mert az anyájra gondolt, akit 12 éves korában elveszített. Tegnap volt a döntő, ma pedig milyen nap van ? Hát anyáknapja, kicsit gondolj bele.
2011. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom... Nekem faterom halt meg tizenéves koromban (7 éve) teljesen váratlanul. Elég jó kapcsolatban voltunk. Mégsem bőgöm el magam nyilvánosan a születésnapja, a névnapja vagy bármely más nap előtt, ami hozzá kapcsolódik.


De jó, bőgjön, nem is ezzel van a bajom. Azt se mondom, hogy rosszul csinálja, azt, amit csinál. Csak szerintem nem olyan nagy szám. Voltak, aki jobbak voltak nála. És sokaktól hallok hasonló véleményt.

2011. máj. 1. 18:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy szerinted ki volt jobb nála tegnap?
2011. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nézd, minden ember különböző. Neked pedig nincs jogod felróni neki, hogy hogyan és milyen mértékben érinti őt meg az anyja halála...
2011. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem róttam fel, csak érintőlegesen válaszoltam. Írtam is, hogy semmi gondom azzal, hogy bőgött. Bőgjön, ha jól esik neki.

De ha már annyira a jogoknál tartunk, tudtommal semmilyen jogszabály nem tiltja hogy feltettem ezt a kérdést ezen az oldalon, hogy megtudjam mások véleményét róla. Ez se nem szabálysértés, se nem bűn.

2011. máj. 1. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!