Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki nézi az Ezelt? Találtat...

Valaki nézi az Ezelt? Találtatok már videót neten, amikor elcsattan az első csók Ezel és Eysan között?

Figyelt kérdés

én találtam 1-2 csók jelenetet, de nem tudom melyik az első csókjelent.

Szerintetek soká lesz még?:)


2011. máj. 4. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Le lehet tolteni az egesz sorozatot.
2011. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És hol? Mert mindenhol online nézésre meg letöltésre is csak annyit láttam, amennyit a tv leadott.
2011. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na ezaz, szerintem szinkronosan nem nagyon lehet letölteni még..
2011. máj. 4. 23:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még feliratosan is megnézném, de úgy sem találtam. De ha mégis van olyan oldal, akkor linkelhetne a kedves első válaszoló.
2011. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az RTL-nem most ez a legféltettebb gyereke,nem hiszem,h van ilyen oldal,vagy ha igen,akkor csak addig amíg észre nem veszik. Sztem a napokban elcsattan az a csók.Nem egy szöszölős sorozat,ezért is szeretem.
2011. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az rtl megbízásából készült a szinkron is, úgyhogy tényleg nem hiszem, hogy van ilyen oldal.
2011. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én nagyon imádom a sorozatot! izgalmas fordulatos romantkius..nincs ennél most jobb!:)
2011. máj. 6. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is. :) Pedig mostanában nem nagyon köt le semmi ami a tv-ben megy, ezt sem terveztem nézni, csak mikor ott maradt a tv belelestem, és megfogott. Nem az a tipikus szappanopere stilusu.
2011. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!