Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ugye más is hallotta, hogy...

Ugye más is hallotta, hogy Timi Chen iszonyatosan hamis volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 22:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy Teca is...

Nem akarok bunkó lenni meg semmi sem, isten ments, de ebből is látszik, mennyit számít, ha valaki nem épp az "átlag" magyar.

2011. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért de élvezhetetlen volt.

Nem "Chengett" valami jól a hangja az biztos.

Csodálkozom is, hogy tovább jutott..

Elég lenne ennyi "tehetség" a tovább jutáshoz?!?!

Nem értem én ezt..

2011. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Joe ezerszer jobb volt. Már a legelső produkciója sem tetszett, mi a jó istent keres itt nem tudom
2011. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tecának szerintem kellemes a hangja, de semmi különös. De Timi még egy karaoke bulin is gáz lenne.
2011. máj. 7. 23:05
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamis volt, rossz volt hallgatni! De az volt a legnagyobb szégyen, hogy ezek után a zsűri az egekig magasztalta. És pont a Fáy, aki mindenkit olt, ilyet szólt, hogy ő fejlődött a legtöbbett.. na ne már! Itt van valami a háttérben.:-P
2011. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is. Maga az ember annyira nem szimpatikus de az előadása nagyon élvezhető volt.


Még László Attilánál rázott ki a hideg. Igazán tehetséges és milyen fiatal!

2011. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Helyesbítek:


"maga az ember" = Joe


:)

2011. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Timi Chen nagyon bájos, meg kuriózum, hogy kínai, és van is hangja.. de valljuk be, hogy a Most múlik pontosan után (ami szintén azért volt érdekes, mert kínaiul adta elő, plusz a külseje dobott rajta, stb.) nár a Mulános szám is elég gáz volt, ez a mai meg kifejezetten fals és gyenge. Szóval nem tudom meddig akarják akkora tehetségnek beállítani ezt a szegény lányt, mert az éneklés még nem megy annyira neki, hogy azt mutogatni kelljen.
2011. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hamis is volt, és álszent, hatásvadász ezzel a dallal. Itt él, ez a hazája, de 16 éves korára nem tanult meg magyarul beszélni? Aztán előáll ezzel a dallal? Furcsa.
2011. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ez nekem is fura, hogy születése óta itt él, és még nem beszél jól magyarul? Hát hogy a túróba?! Szülei csak kínaiul beszélnek hozzá és középiskolás koráig bezárva tartották?
2011. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!