Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem néz ki iszonyat...

Csak szerintem néz ki iszonyatosan jól Tom Kaulitz az új hajával?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 27. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2011. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem,mert szerintem is aranyos lett ))

13L

2011. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki a tököm ez?
2011. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem :O

Aranyos:] Egy, mert jól áll neki, kettő, mert ő Bill <3 tesója, ezért alapból nem nézhet ki rosszul^^

2011. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja:D előző vagyok, bocsi, úgy olvastam, hogy 'iszonyatosan' nem pedig 'iszonyatosan jól'. így viszont egyetértek a kérdezővel :D
2011. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Úristen. még létezik a TH? :D Óóó, annyira rég nem hallottam felőlük, csinálhatnénak justin bieberrel egy klippet, összeillenek.

Most tudom h jönnek a rajongók és leszólnak, de Tom eddig se nézett ki elfogadhatóan nem még hogy ezzel a fonott izével a fején. Néger rappernek hiszi magát, ezt olvastam valahol.

Ezzel nem sértegetni akarok senkit és semmit, van néhány iszonyat jó számuk, de a banda külsején javíthatnának ;D

2011. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valahol egyetértek az előzővel...Idáig is játszotta ezt a laza rapper csávót raszta hajjal...Tiniként még aranyosan állt neki,meg oda vannak érte a lányok,hogy milyen laza meg mekkora arc...Dehát istenem!Döntse már el,h rapper akar-e lenni vagy rocker!!!:O Szerintem ő a bandája helyett a gettót képzeli a színpadra,a tini csajszik helyett meg feketéket...:D:D:D

De leszögezem,h még mindig tűrhetőbb ezzel az Afro fejjel,

mint a rasztával!Elég érdekesen mutat a gitár így a kezében...Mert amúgy nem lenne rossz pasi ő sem,meg a testvére sem,csak hát ez a stílus...Miért Bill új haja???

kegyetlen...:S:S:S

2011. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7.: hadd döntse már el Ő,hogy mi akar lenni,jó?! Szerintem eddig is legjobb pasi volt,és ezután is az lesz.^^ <3 <3
2012. júl. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utsó: Ja jó, boccs a véleményemet azért leírhatom nem?? na köszi xdxd
2012. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!