Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megkapta Eva a valaszt a kopesre?

Megkapta Eva a valaszt a kopesre?

Figyelt kérdés
Orulok hogy kiesett ha nem is nyer Jerzy
2011. máj. 8. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
amit a köpéskor művelt jerzy én 2x köptem volna le :( undorítóan viselkedett béci társaságában,egyszóval egy napraforgó kis f@sz de sajnos ő fog nyerni
2011. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

úgy tűnik van igazság...

(kiesett a vén-boszorka....)

2011. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Hajrá Jerzy!!!!!

Ennyit ért az Évátok!

Szakadék ribanc!

2011. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Nekem akkor is Éva a nyertes. Jerzyt én minden nap leköptem volna...
2011. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

"Jerzy fogja megnyerni a ValóVilágot" - jelentette ki Frabato. "Ő az egyetlen olyan személy hármójuk közül, aki nem megosztó, ellenben Alekosszal és Évával. Ők mindketten hatalmas tábort tudtak felhalmozni az elmúlt hónapok során. A valóságshow-t mindig olyan játékos nyerte, akit az emberek esélytelennek ítéltek meg."


Földvári Erzsébet asztrológus sem vélekedett másként.

"Egyértelműen azt látom, hogy Jerzy az igazi favorit, ő fogja megnyerni a ValóVilágot. A születési dátumából látszik az, hogy nagyon sok szeretetet képes adni, éppen ezért ott segít az embertársain, ahol csak tud. A 2011-es év a munka és a karrier tekintetében különösen szerencsés a fiú számára."

[link]

Nagyon remélem, hogy igazuk lesz!

...eddig, szépen alakulnak a dolgok

úgy tűnik, bukta lesz Aletoszna!(ha lenne mivel)...

2011. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
AKKOR IS ÉVA A LEGJOBB AZ ÖSSZES LÁNYT LEGYŐZTE!
2011. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jerzy azért nyer, mert ő a legesendőbb. Láttuk az örömét, a bánatát.


Jerzy a legkisebb fiú, akinek a mesékben szurkolunk. Lenézik, nem hisznek benne, de a végén mégis övé lesz a királylány.


Jerzy őszinte. Nem taktikázik, nem gyűlölködik-szervezkedik a másik háta mögött.


Jerzy hasonlít leginkább a korábbi győztesekre. Legfőképpen Szabolcsra.


Akinek nem szimpatikus sem az okostojás Alekosz, sem a törtető Éva, az mind Jerzyre fog szavazni. És ők nincsenek kevesen.

[link]

(Kisalföld, 2011.05.08 19:30)

2011. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon örülök, hogy Éva esett ki, innentől nekem mindegy, hogy Alek vagy Jerzy nyeri, nekem csak ez volt "fontos", hogy Éva essen ki.
2011. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Innen latszik hogy azert nem igazan jott be Eva tragar viselkedese.Utalatos az a no aki reszeg,aki kopkod stb.Szerintem.Hiaba volt o ugymond oszinte.Nem melto viselkedes egy nohoz.
2011. máj. 8. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
HAHAHA ÉVÁNAK A PAD ALATT A HELYE. kUSSS NÉMBER.
2011. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!