Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » ALEKOSZ rajongók, hagyjátok...

ALEKOSZ rajongók, hagyjátok magatokat befolyásolni?

Figyelt kérdés
Ezt nem hiszem el, hogy nem szavaztok, mert sok veri a nyálát, hogy a műsoráért kapja majd a 10 millát! Nem ezzel a tudattal kell elengedni, hanem harcoljuk ki neki még pluszba az 50 millát! HAJRÁ ALEKOSZ! Ez a műsor most más! Szedjétek már külön! Most ezzel kell foglalkozni! Na mégegyszer: HAJRÁ ALEKOSZ!
2011. máj. 8. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
HAJRÁ ALEK!!!!!!!
2011. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
sajnos jerzy nyer...le van vajazva szerintem. azt hiszem alek fején látni hogy tudja már vesztett lehet meg is mondtak neki de sztem bunda az egesz jerzy feje meg önelégült
2011. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Fogyatékos aki ezt a műsort nézi ,hátmég aki szavaz.
2011. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs levajazva! Alek lesz a befutó, muszáj hogy így legyen!
2011. máj. 8. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

60 milla nem?

Hajrá Jerzy!!!!!

2011. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hajrá Alek! Én megfigyeltem, hogy Jerzyt nyomja ezerrel az RTL ma. Csak jó videókat játszanak be, a műsorvezetők is tökre részrehajlóak, csak dicsérgetik, Alekoszt meg szívatják. Nehogy már egy tükörre rejszolós nyerjen!

Hajrá Alekosz!!

2011. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dehogy mondták meg neki, mi a franc értelme lenne? Aztán majd gondol egyet és elszólja magát élő műsorban "csakúgy véletlen", szerinted megkockáztatnák ezt az RTL-nél?
2011. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként biztos vagyok benne, hogy Alekosz nyer. És ehhez Éva kiesése kellett, látszik már most, hogy az egyik rendesen elhúzott az Éva szavazók miatt.
2011. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
a férjem jerzyre nyomja én alekra nyomjátok ti is alekra
2011. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

...nyomhatjátok!

Akinek nem szimpatikus sem az okostojás Alekosz, sem a törtető Éva, az mind Jerzyre fog szavazni.


Eddig úgy tűnik, hogy ezen normális gondolkodású személyek nincsenek kevesen, mondhatjuk úgy is, hogy sokkal többen vannak, mint az Aletosz fanok, azzal a bohóc Olivér vezetésével. Nagy koppanás lesz...


Ezért nyer, fölényesen JERZY

+ meg van írva csillagokban:

[link]

2011. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!