Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szólsz hozzá, hogy Alekosz...

Mit szólsz hozzá, hogy Alekosz nyerte meg a Való Világ 4 nevezetű valóság show-t?

Figyelt kérdés

[link]


Szerinted előre lehetett tudni, hogy Ő győz?


2011. máj. 8. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Örülök, hogy ő nyert. Nem volt manipuláció, a nézők őt szerették legjobban. Ennyi.
2011. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
én nem örülök neki egy alkoholista, és műveletlen csak próbálja adni az okosat, de valójában csak ostobaságokat hord össze, a csajozási módszereiről meg ne is beszéljünk, mindegy neki hogy ki,csak nő legyen, de majd úgyis lesz neki a műsora ott majd kiéli magát, én amugy Jerzynek szurkoltam, ő sokkal inkább megérdemelte volna a fődíjat
2011. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Jerzy annyira naiv, ha megnyerte volna, kizsebelik a Béciék. Jobb ez így. Egyébként egy párbajjal és vigaszágon bekerülve nagyon nagy eredmény ez a második hely Jerzynek. Alekosz olyan, amilyen, de végig ilyen volt.
2011. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Megérdemelte. Remélem nem változik majd semmit se.
2011. máj. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
lehetett tudni igen,bármilyen online kérdés volt alekosz nyerte torony magasan,igy várható volt hogy a végén is rá szavaznak legtöbben
2011. máj. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Örülök!!!!!!!!! :)
2011. máj. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 alkesz éva ***** válasza:
65%
Jobban örültem Évike kiesésének.
2011. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy előre lehetett tudni, azt azért nem mondanám. A legnagyobb táborral rendelkezett, szóval ilyen téren lehetett számítani erre, viszont én úgy gondoltam, hogy mikor a játék közepén Alekosz és Béci lett kikiáltva potencilis győztesnek, akkor úgy véltem, hogy egyikse, hanem egy nevető harmadik, mert az eddigi szériákban sem azok nyertek, akik a legnépszerűbbek voltak. Plusz azért Jerzyt sokan megszerették a végére, meg sajnálták a gyermekkora miatt, Alekosz új műsora miatt sokan úgy vélték, hogy neki nem kell a nyeremény, mert lesz pénze abból stb. Szóval voltak belezavaró tényezők, amik nem tették egyértelművé.

Egyébként egyet értek azzal, hogy ő nyert. Jerzynek azért neki így szívesebben adtam volna, csak ővele meg úgy vagyok, hogy elvből nem neki járt ez. A játék 3/4 részéig alig vettük észre, aranyos srác, de őérte nem nézték volna a vv-t. Ha ő nyert volna, akkor azért, mert szegény múltja van, mert Alekoszt utálják, és nem azért, mert ténylegesen őt szeretik. És nem sok értelme van, hogy megint olyan nyerje, akinek "alig volt köze a műsorhoz". Vagyis annyi az értelme, hogy ő viszi a cuccokat, de más nem.

2011. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Végre egy olyan széria, ahol a végeredménnyel is elégedett vagyok.Ami szépséghibája és sajnálatos dolog is egyben, hogy Éva még a kettejük duója előtt kiesett, holott Jerzynek kellett volna.Gondoljunk csak bele, hogy ő csupán akkor kezdte bontogatni a szárnyait, amikor eltakarodott mindakét Rácz - főleg Gigi - ha végig bent maradtak volna - ne adjisten a fináléba eljutott volna az egyik - ugyanolyan nyámnyila, becsicskuló jellemű maradt volna, mint amilyen volt.Alekosz megérdemli, és tévedés azt hinni, hogy előbb elfogadták az emberek, mert alkoholista ( hát Istenem, senki nem lehet tökéletes ), nem, amiért nyert az az, hogy nem egy sablonos hétköznapi ember, humoros, szellemes, ironikus, minden, ami mulattatja a népet.Jah, és nem agresszív módon jutott el a fináléig, mint mások, hanem megfelelő körültekintekintéssel, megfelelő mértékű hezitálással, és természetesen taktikával, ami mégsem volt soha aljas szándékú, mindezt úgy, hogy közben megnyerte az embereket.És ez a lényeg; a Gladiátor c.film egyik jelenete jutott az eszembe, ahol Proximo azt mondja Maximusnak, hogy :"Nem azért győztem, mert gyorsan öltem, hanem azért mert megnyertem a tömeget."Vhogy Alekosszal is ilyenformán történhetett...Gratula neki!!!Tőle nem sajnálom, egy Gangszarta Bécitől már igen.

XD

2011. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem örültem neki,dehát ez van.:/
2011. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!