Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A "valóság show"-ban mi a...

A "valóság show"-ban mi a 'valóság'? (Főleg hogy a TV-ben van. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 15:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább show, mint valóság. Azt halottam, hogy a fogyós műsor előtt direkt felhízlalták az embereket, hogy nagyobbat üssön a műsor. Csak az ilető végül nem került be, így végül számára nagy hízás lett a vége.


Ne higgyetek el semmit ezekből a hulladékokból.

2011. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

A TV-k csak a szennyet ontják manapság. :S Fiatal felnőtt létemre szívesebben nézem a Tom és Jerryt mint az ilyeneket. :) De mai napig nem jöttem rá, hogy mi a jó ezekben, ráadásul a nevében szereplő 'valóság'-nak köze sincs a szó jelentéséhez... (szerintem)

A nagy fogyást sem néztem, de nem is hallottam még erről. Érdekes. (És sajnos hihető.)

2011. szept. 5. 16:25
 3/38 anonim ***** válasza:
45%
és a filmekben mi a valóság? Vagy tom és Jerryben? Nem ez a szórakoztatás lényege.
2011. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Mi benne a szórakoztató? Elmondanád, kérlek, mert én nagyon nem tudom felfogni, hogy pár hülye elmegy valahova, és küldik az sms-eket rájuk... A tom és jerry legalább vicces, és aranyos. Ezek a vv-k, meg hasonló hülyeségekkel csak az agyadat rombolod, ha nézed, és észre sem veszed. Szóval mért nézed? Mért jó? Mért szórakoztat? Csak érdekel, mert nem értem mi a jó a majomkodásban...
2011. szept. 5. 21:10
 5/38 anonim ***** válasza:
Kiscsillag, ha nem tetszik, nem kell nézni. Én se vagyok oda érte, de nem fröcsögök ellene. Van aki szereti, ráadásul elég sokan. Miért zavar téged? Kapcsold át a Tvt, vagy vegyél egy könyvet a kezedbe arra az 1 órára.
2011. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
kiscsillag! nem is nézem! Csak nem értem, hogy mért nézik. Próbálom megérteni, ez olyan nagy baj? (ha igen, nem kell válaszolni, mert akkor neked meg ez nem tetszik) Nem szoktam "fröcsögni" gondolom magadból indulsz ki. Mint említettem, próbálom megérteni. Talán a szókimondó fogalmazásom nem tetszett? Akkor azt mondd! Egyébként imádok olvasni, köszönöm a tanácsot, gyakran a tv-t be sem kapcsolom.
2011. szept. 5. 22:08
 7/38 A kérdező kommentje:
Ó, és igen, kicsit bosszankodni szoktam, amikor néhanapján néznék valami normális színvonalú műsort, és csak ilyeneket látok... Bosszantó.
2011. szept. 5. 22:09
 8/38 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert valakit ez szórakoztat, valakit meg az. Miért nem lehet elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák? És mindezt ugy mondom, hogy én sem nézek valóság showkat, csak képes vagyok felfogni azt amit te nem, hogy különbözőek vagyunk, különböző ízlésekkel. Sok olyan műsor van ami számomra értéktelen, kezdve a dél- amerikai szappanoperáktól, amikkel évek óta el vagyunk árasztva, mégsem bosszankodom, mert tudom, hogy nyílván van igény rá, mégha nekem herótom is van tőlük. Úgyhogy ma már olyan intelligensnek érzed magad, hogy nem nézel ilyen "szemeteket", akkor viselkedj is úgy, lendülj át rajta, és ennyi.
2011. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%

Én sem értem miért nem lehet elfogadni, ha valaki ilyet néz.

Nyílván az Aranypart az ugyanilyen bulizós fiataloknak tetszik, a VV pedig a kukkolóknak! Szerintem minden ember szeret egy kicsit belemászni más életébe, belenézni mit csinál másképp vagy épp ugyanúgy. Közben neki tetsző karaktert választ és szurkol neki. Miért ne lehetne valaki szimpatikus egy tv műsorból? Ha már kitalálták ezt a műsort, miért kell ilyen negatívan hozzáállni? Nem a jelentkezők találták ki, és nézd... ha ilyen módon valakinek sikerül meggazdagodni, én rohadtul nem sajnálom, sőt...A valóság pedig az benne, hogy minden másodpercben vesz a kamera, és ezt egy "ország" nézi. Valótlan akkor lenne, ha megrendezett lenne! Jó, nyílván igen ezekre is azt mondják, de nem lehet minden percet megrendezni, néhány szitu lehet kozmetikázva van, de a többi azért életszerű. ( a fogyós, amit az egyik válaszoló írt, az lehet végig rendezett, nem tudom!)

2011. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Inteligensebb vagyok, mint néhány hülyegyerek...

Az utolsó válasz alapján tehát a kukkolók, pletykások, más életében kotorászók szeretik ezt. Így már világosabb, mi is szórakoztató benne. DE! Amit te írtál (utolsó), hogy az a valóság, amit a kamera vesz... A fizikában is van egy olyan jelenség, hogy ha valamit vizsgálnak, az másképp viselkedik. 'megjátsza magát' Ez nem hiszem hogy 'valóság', hiszen ha nem lenne ott a kamera, teljesen más lenne minden.

2011. szept. 6. 20:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!