Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted is visszataszító és...

Szerinted is visszataszító és undorító?

Figyelt kérdés

[link]


2:00-2:15


Éva biztos rá gondolt, amikor azt nyilatkozta, h vkik olyan dolgokat mondtak a háta mögött, a Belevalóban meg így mosolyogtak rá meg úgy kedveskedtek.


2011. máj. 11. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem azért én nő vagyok,de Éva sokkal se sokkal szebb mint az a paraszt kis k*va Gigi....

A ruhája meg mint ha munkából jönne....:)

2011. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 alkesz éva ***** válasza:
54%
Jaj,szegény Évát már megint bántják,pedig ő soha senkiről nem beszélt a háta mögött,mindenkivel olyan normális volt.Nagyon sajnálom mert nem ezt érdemelné.
2011. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
ez a k*rva annyira képmutató, és még azt hiszi, hogy jól nézki, ha úgy van felöltöztetve, mintha a sarokra készülne, és ki sem látszik a sminkből... ETTŐL MÉG LÓFEJED VAN KISANYÁM ÉS AZ ÉVA 100000x SZEBB NÁLAD XD
2011. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 alkesz éva ***** válasza:
35%
Évike a legszebb,főleg smink nélkül.
2011. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

alkesz éva!

nem az a lényeg, h ki szebb, én szépnek találom Gigit, de ahogy viselkedik, amiket mond, ahogy néz, amennyire nagyképű... borsózik tőle a hátam!

2011. máj. 11. 19:58
 6/8 alkesz éva ***** válasza:
Azért Éva viselkedése is hagy kivetni valót.Nem?Sokan annyira elfogultak vele kapcsoltban,hogy nem igaz.
2011. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
alkesz éva: te meg annyira tudsz kritizálni másokat, hogy az nem igaz, gondolom te magad vagy a tökély, biztos ezért van jogod másokat szapulni... tudod van egy mondás: "mások szemében a szálkát is észreveszed, de a magadéban a gerendát sem", előbb nézz tükörbe...
2011. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 alkesz éva ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam,hogy én mindenben tökéletes vagyok.Leírtam a véleményemet ahogy mások is megteszik.Ha nem tetszik akkor sajnálom!
2011. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!