Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz miért egy ilyen...

Alekosz miért egy ilyen undorító ürge és miért szereti őt annyira mindenki?

Figyelt kérdés

Ami Anikót illeti nem érdekel, de amit Évával csinált az kb.ez volna: szerelmes belé,majd megakarja dugni,majd kijelenti,hogy a lelkitársa,majd többször is olyat csinál,hogy Éva kikészül és sírni kezd.

Miféle ember Alekosz ? Miféle gerinctelen féreg az,aki kihasználja a barátja gyengepontját, hogy idegileg tönkretegy őt ? Miféle beteg agy hajlamos arra, hogy csak azért szekáljon valakit, mert elutasította őt ?


És a végső kérdésem: miért szeretitek ezt, honfitársaim ?

Miért kedvelitek ezt az embertelen és gusztustalan stílust, amelyet ez a személy képvisel ? Ő a példakép, Alekosz ? Ez a mi példaképünk, ilyenné akarjuk, hogy válljanak gyerekeink vagy netalán ilyen fajta barátokat szerzünk magunk mellé, netalán ilyen férjre várnának a nők ?


Véleményeket szeretnék, bárki írhat és bármit ! Szeretnék kort is és nemet amennyiben lehetséges. Köszönöm előre is !


2011. ápr. 28. 20:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon jól gondolkozol, én is így látom a dolgot, és én sem értem miért rajonganak érte ilyen fanatikusan.
2011. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Egyet értek veled! Én legszívesebben úgy felrúgnám, hogy repülne, mint a győzelmi zászló! 19/F
2011. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy szónok vagy, vagy politikus.
2011. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én úgy mondok véleményt, hogy sokat nem tudok róla, mert nagyon keveset láttam a vv-ből, de ennyi alapján nekem sem szimpatikus. Bár szerintem a villalakók egyike sem egy erkölcsi mintakép, nem hinném, hogy azokra lenne szükség a nézettség fenntartásához.
2011. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

20:49, 20:50 - Már csak kettőtökért is érdemes volt kiírnom ezt a kérdést, örülök, hogy vannak még akik tisztán látják a világot

20:53- Köszönöm a bókot . . . azonban a későbbiekben majd elárulok pár dolgot magamról

20:55- Valóban erkölcsi mintaképekről nem beszélhetünk, viszont egy kiegyensúlyozott hajót is kibillenthet egy heves vihar, sőt teljesen fel is boríthat, embernél sincs ez másképpen. Azonban amikor vihar idejében a vízben van az ember akkor inkább üvöltsön és tomboljon, minthogy úgy őrizze meg a "nyugalmát", hogy a másikat benyomja a víz alá

2011. ápr. 28. 21:06
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket különben !


Továbbra is jöhetnek egyéb meglátások és állásfoglalások, az Alekosz rajongók se hökkenjenek vissza

2011. ápr. 28. 21:08
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom nincs egy darab barátod se, ahogy az eddigi válaszolóknak se, és irigykedtek, hogy őt ennyien bírják. Mondjuk nem is csodálkozok. Gondolom te is valami "ultrahazafi" vagy.
2011. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

21:08- Ebben tévedsz :-)


Nincs szó irigykedésről, bár talán el kell érni egy bizonyos kort, hogy több belátást is nyerjünk egy bizonyos helyzethez. Végülis, minnél magasabbra mászol egy hegyen, annál többet látsz. Nem biztos, hogy a jelenlegi helyzetből bizonyos személyek képesek meglátni azt, amit mások képesek látni.

Még kell egy pár év mászkálás az élet hegyén ;-)

2011. ápr. 28. 21:14
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Egyetertek veled kerdezo,de egy valamit hozzatennek hogy csak azt az embert lehet igy megalazni mint ahogy Alekosz alazza Evat aki hagyja magat.Evaban lehetett volna annyi tartas hogy nem hagyja ezt,lelkitars ide vagy oda,en soha nem hagynam hogy barki igy banjon velem.

Alekosz csak kihasznalja az adott helyzetet mert tudja hogy Eva egy gyenge jellem,ez korantsem baratsag,talan a szovetseg a legjobb szo erre.

Alekosz jatszik eleg kemenyen,nem kimel senkit,o magaert van bennt,csak van mellette egy pulikutya.

Mint embert semmire nem becsulom,egy negativ karakter odabenn.

28/N

2011. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

alapvetően nem nézem ezt a műsort,de mivel a kollégiumi szobatársam szereti, így akaratlanul is "kapok" belőle. Egyetértek a kérdezővel, ez az ember elég bosszantóan tud manipulálni mindenkit a dumájával,de ami még ettől is rosszabb (női szemmel)az a teste: púpos,pocakos,keze-lába puhány, vékony, izomzatnak halvány nyomait sem fedeztem fel rajta. Szánalmasan néz ki, és úgy is viselkedik...

22/L

2011. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!