Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hát nem borzalmas ez a Teca? :S

Hát nem borzalmas ez a Teca? :S

Figyelt kérdés
oltári hamis.
2011. máj. 14. 19:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%
de-de. Már sokszor elmondtam azért van bent, mert vakként énekel. Ami elismerés, de nagyon gyenge.
2011. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Most kapcsoltam be, nem tudom volt-e már a kínai csaj, de az még egy borzalom :S
2011. máj. 14. 19:25
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
Azért kiváncsi lennék, ti tudtok-e igy énekelni. Egyébként most télleg nem volt olyan jó. De még igy is jobb, mint sok sztárnak meg énekesnek kikiáltott nulla ebben az országban.
2011. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nálunk énekelnek így az osztályba. Rengetegszer hallottam a megingást, a hamis hangot... Lehet védeni, hogy képes így énekelni vakként? hihetetlen, de ez egy hétköznapi éneklés egy átlagos képességűtől.
2011. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ja és az idei csillagszületik nagyon gyenge. Ráadásul szörnyen unalmas... Semmi Rúzsa Magdi, Caramell féle világi hang!
2011. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rossz hangja. Ez a csillag születik szerintem is unalmas és elég gyengék az idei versenyzők.
2011. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%
Úristen Gomes már megint sírással veszi rá a nézőket.. Folyamatosan sír... Ja és nektek ez hol tánc? Remeg a színpadon... Ilyet én is tudok, esküszöm!
2011. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%

"Nálunk énekelnek így az osztályba." Na most lebuktál, ezek szerint kb. 13 éves vagy és nyílván fogalmad sincs, hogy milyen egy jó vagy egy átlagos hang. Szerintem amihez nem értesz, azt nem kéne fikázni.

Amugymeg ez nem énekes tehetségkutató, szóval nem csak énekes produkciók vannak. Ha ez neked unalamas, nem muszáj nézni. Nézd Alekoszt ahogy feleséget(=kurv@t) keres, az neked biztos többet ér.

2011. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ez 19:32 és 33-nak ment.
2011. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%
Amugy Gomes télleg borzalom, nála jobbak rég kiestek. Fojtogatni magam, meg vonaglani én is tudok.
2011. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!