Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Krizbai Teca...

Szerintetek Krizbai Teca hamisan énekel a csillag születikben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 00:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
vmikor igen
2011. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak azért van még bent, mert sajnálják, hogy vak. Az angol kiejtése egyszerűen rémes :P
2011. jún. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen, van, mikor végig hamis....es bizony inkabb sajnalatbol van ott, mint a nagy tehetseg miatt. De nem ő nyeri, ugyhogy lehet nyugodtan a vegjatekban.
2011. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Néha tényleg elég hamisan énekel.
2011. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
igen, sztem szörnyű hangja van, mikor ő következik én mindig elkapcsolom a tv-t, mert nem bírom hallgatni:/ csak szánalomból van bent, a zsűri pedig elég hülye h egyáltalán beválogatta
2011. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
azért ennyire nem rossz, a legrosszabb a harmónikás..én akkor kapcsolom el a tv-t
2011. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Meglep engem, hogy sokak szerint hamis, s hogy egy válasz nem volt, aki azt mondta volna, nem hamis. Pedig szerintem egyáltalán nem az, gyönyörű a hangja, én csak miatta nézem a műsort. A harmonikással pedig csak az a bajom, hogy szerintem nem szép dalokat választ. Ügyes a gyerek, de én nem tudnám kétszer végighallgatni a számát, úgyhogy én is elkapcsolom a tv -t, ha ő következik. Olyan válaszoljon most a kérdésemre, aki foglalkozik zenével, s szerinte nem hamis Teca.
2011. jún. 3. 18:10
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Remélem nem baj, hogy válaszolok, mert nem vagyok zenész, nem ezzel foglalkozom.

Nekem tetszik a hangja, tehetséges és nem hamis. Az pedig igen nagy dolog, hogy vakon tud zongorázni és ilyen jó hangja van.

Nem is értem, miért írják, hogy szánalomból van bent.

2011. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
semmi hangja nincs, azért bent tartani mert vak, már neki lehet ciki..
2011. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
18:56 na most megtudtuk mit hoz ki az emberekből az irigység... szánalmas vagy
2011. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!