Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemények az 56. Eurovíziós...

Vélemények az 56. Eurovíziós dalfesztiválról?

Figyelt kérdés
Ha nem megyünk a döntőre el, akkor is csak 3 hellyel esünk hátrébb, túl nagy volt a beharangozás.
2011. máj. 15. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Top10-be én se vártam Katit..

De 12-15.helyre bejuthatott volna!! De hogy pl az olaszok, görögök hogy jutottak ilyen jó helyre:P

A dal jó volt csak nem Kati nem adta a maximumot..

Pedig tehetséges énekes!


Amúgy Azerbajdzsánnak drukkoltam:D

Meg Svédországnak:D

2011. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az olaszok szerintem (!) nem voltak jók, mégis 2.ak lettek.
2011. máj. 15. 10:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát hja

ez bosszant engem is

2011. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge dalok, hamis hangok, szimpátia-szavazás. Voltak jobbak is persze, de rendre rosszabb helyen végezték, mint érdemelték. A magyar sem volt rossz, de mivel az eredménynél nem ez számít, akarhatjuk mi a jó helyezést, még egy tehetséges, jó hangú előadóval sem érhetjük el. Sok olyan énekes volt most, aki nem tudott énekelni. Csalódás volt az egész.
2011. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tetszett. A dalok java része lassú, vontatott, dallamtalan volt. Sokakról nem értettem, hogy jöhettek olyan szörnyű nótával.

Most, délelőtt próbálom visszaidézni a győztes dalt - nem megy. VSz. azért, mert unalmas híg ... volt. Hogyan győzhetett? Én szenvedek ízlésficamban?


Összességében: pörgős, vidám fesztiváldalokat vártam volna.

2011. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azerbajdzánnak tök átlagos dala volt, 10x jobb dalok kerültek nagyon hátra. Mo. legalább az 5. helyet megérdemelte volna...


Ha már ennyire nem a dalok minőségét nézik a szavazók, hanem a nagy országbarátságot, legalább a szlovákok, erdélyiek, lengyelek (és az ott élő MAGYAROK) megereszthettek volna néhány pontot. A lengyelekről nem gondoltam volna, hogy ennyire semmibeveszik a lengyel-magyar barátságot. Ennyit érünk nekik, velük se kell már foglalkozni... A finnektől viszont jól esett a 12 pont, ők még normálisan állnak hozzá a magyarokhoz.

2011. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Esküszöm, egyesek nem 100-asak..

Mi a francért várjuk el bárkitől h ránk szavazzanak???

Ha egyszer nem tetszett pl a lengyeleknek a dalunk, akkor nyilván nem ránk voksolnak.. Lengyel-magyar barátság ide vagy oda.


Mi is sokx nem szavazunk szomszédos népekre, vagy olyanokra akikkel amúgy jóban vagyunk..



Szidjuk a versennt, h politikai alapú, meg hogy "jószomszédságból" szavaznak egymásra országok..


Erre sipákolnak egyesek, ha xy náció nem ránk szavaz.


pff

nevetséges

2011. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*versenyt
2011. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 habibi ***** válasza:
szerintem nem volt jó Azerbajdzsán , nagyon nem tetszett a szám (főleg az az enyelgés a színpadon a szám közben...), a görögök, a svédek nekem jobban tetszettek. és sajnálom, hogy Kati olyan hátul végzett, bár én szavaztam rá, de az országomból valószinűleg olyan kevesen szavaztak rá, hogy még 1 pontot sem adhattunk :(, pedig reménykedtem :(
2011. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez az egész a valamikori (kb. ötven évvel ezelőtti nyávogós zene aranykorából itt ragadt őskövület! A keleti országok még komolyan veszik és popénekeseket küldenek, a nyugatiak pedig olyanokat, akiket nálunk az X-faktor castingokról elküldenek (kisípol a szűri). És a PROTEKCIÓS szavazás miatt SENKINEK nincs esélye, kivéve azt, akire pl. nagy országok szavaznak (manipulálva persze). Euróviziós Dalfesztiválból ne legyen soha 57!

Éppen ideje egyszer és mindenkorra gagyi bohóckodásnak tekinteni és nem fesztiválnak.

2011. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!