Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Politikai értelemben mi a...

Politikai értelemben mi a véleményed a tegnapi Eurovíziós dalfesztiválról (gondolok itt főleg a pontozás rendszerére)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nyilvánvalóan a pontozás oroszlánrészének semmi köze nem volt az előadók tehetségéhez, az országok, népek egymáshoz való viszonyának viszont annál inkább.


Kisebb, elzártabb országoknál pl. Magyarország, Izland, kaukázusi országok volt inkább megfigyelhető valóban a dalok szerinti pontozás. Ilyen helyeken felpontozták pl. a görögök érdekes, ókorias mutatványát, a moldávok bolondos dalát és a grúziai rockereket

2011. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
68%
A sógorok csak 2 pontra értékelték a mi dalunkat. Elmehetnek a ....!
2011. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az országok viszonya számítana akkor nem Azerbajdzsán lett volna az első.
2011. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Eurovíziós dalfesztivál nem politika. Te kire szavaztál?
2011. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha barátság alapján szavaznának, akkor minden évben ugyanazok nyernének, mert a barátságok "arányai" nem változnak ilyen gyorsan. Pl. tavaly Németország nyert, idén pedig sehol nem voltak ahhoz képest. Márpedig ennyi idő alatt nem utálták meg a németeket a többiek.
2011. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én minden évben csalódom,amikor csak megnézem."Csak" 18 éves vagyok de pont eleget láttam már ebből. tavaly is megfogadtam,h. nem nézem meg,de most ennek ellenére megnéztem,s fel is idegesített.


Azt gondolom,hogy ha egész európa politikai kérdést csinál ebből,akkor nekünk is azt kéne.

Az a helyzet,hogy a kapott pontjaink hűen tükrözik Magyarország helyzetét ebben a remek európai közösségben.

Azon országok sem szavaznak már ránk,akik koránnan biztos szavazóink voltak,és miért?Mert Magyarországtól soha nem kapják vissza azokat a pontokat.Szerintetek pl. a finneknek nem esett rosszul,hogy a 12 pontért cserébe mi egyet sem adtunk?

Ha résztveszünk,támogassunk azokat az országokat akikkel összeköt valami és ne azokat,akiknek nyaljuk a seggét...Így csak leégetjük magunkat és romboljuk az egyébként is silány kapcsolatainkat.

2011. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!