Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted milyen lesz a Music...

Szerinted milyen lesz a Music Plus nevű új zenecsatorna?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó :P Ben lesz a műsorvezető
2011. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remélem nem ilyen sz@r magyar pop zenék lesznek rajta (pl: SP, Lola ....stb.)

Remélem lesz rajta metál, normális hip-hop, reggae és rock is (külföldi is).

2011. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

.. szerintem ugyanugy lesz rajta magyar pop zene is


miért szarozod le őket? ennyi erővel én nem szeretem a rock zenét, de nem is érdekel, nem foglalkozok vele, fikázni meg végkép nem... ha téged se érdekelnek a magyar zenék akkor hagyd őket..

2011. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Serintem is lesznek magyar pop zenék, de ha NEM CSAK azok lesznek, én már elégedett leszek. Jó lenne végre a Viván kívül is egy zenecsatorna, hogy ne csak a tinik élvezhessék a műslrokat...
2011. jún. 12. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lesz, amúgy elég sok zenecsatorna lesz már így Magyarországon. Pl: MTV (valamennyire zenét ad), VIVA (elég szar), 1 Music Channel, H!T Music Channel, MTV Rocks, MTV Dance, MTV Hits, VH1, Best of Music, Klip Mix, Music Plus
2011. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem bánom, ha egyel több zenecsatorna lesz, mivel egyik mostani sem a kedvencem. Ahogy Te is írod, a Viva elég szar, az MTV-n szerintem nagyon kevés zene vagy egyáltalán zenei műsor megy. A Vh1-t én nem tudom fogni, nem tudom melyik csomagban van, a többi említett csatorna pedig túlságosan csak egy zenei stílussal foglalkozik...
2011. jún. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!