Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem idegesít az éden...

Csak engem idegesít az éden hotelben Horváth Éva?

Figyelt kérdés
Olyan hülye kérdéseket tesz fel, csodálkozom hogy még senki se szólt be neki. Ráadásul az egész éden hotel annyira arra megy hogy minél többen nézzék, a reklámok direkt úgy vannak összevágva hogy sokszor nem is időrendben csak hogy az ember megnézze a részt. Ráadásul ma is a párválasztó ceremónián volt vagy 2 reklám meg hogy "ilyen még nem történt az éden hotelben" aztán végignéztem és szószerint semmi érdekes nem volt szerintem hosszabban adták le mint ahogy igazából megtörtént.
2011. máj. 19. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

viszakerült a szandra, vagy mi?


amúgy engem is idegesít, tök buta nő és még csak nem is szép, max csinos.

2011. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, kiesett az Attila de ezt már szerintem elölre lehetett tudni hogy senki nem fogja lecserélni a párját..
2011. máj. 19. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Elkezdi az Éva: blablabla vesztettél 25 millió forintot... Mondom nagyon hülye vagy, hogy veszíthette volna el, mikor még meg sem nyerte?
2011. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaa akkor már én is veszítettem 25 milliót, mert nem jelentkeztem :D
2011. máj. 19. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
jaa :D
2011. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úristen, én is!!!!
2011. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond már meg melyik volt ex-szépségkirálynő okos...
2011. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!