Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Joshi Bharatban az sms...

A Joshi Bharatban az sms falon igazi sms-ek láthatók vagy csak a készítők raknak be egy csomó (ál) sms-t hogy ilyen jó meg olyan jó a műsor? Mert szerintem ugyanolyan szutyok mint a Mónika show.

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod ezen már én is gondolkodtam. Elképzelhetetlennek tartom hogy ennyi Joshi imádó van az országban, mert minden egyes sms arról szól hogy X meg Y rohan haza a munkából és minden nap várja hogy kezdődjön a Joshi mert megváltoztatta az életét és Joshit becsüljük szeretjük tiszteljük stb... szerintem ez nagyon átlátszó!!
2009. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vegyes.Ha nincs elég beküldött SMS,akkor a készítők közbelépnek...;)
2009. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az a baj hogy ez a Joshi Bharat is ezekből a primitív Keletmagyarországi buta cigányokból él meg, és a sok naív idős emberekből, akik ezeket az sms-eket írják. Van akit az nyugtat meg hogyha beírja: "Jó a műsor, Joshi" és akkor ő már boldog hogy ez megjelent azon a csíkon, stb... Ennek pszichés okai vannak. Egyszer én is beírtam hogy "Vágjunk bele, Joshi Bharat" vagy valami ilyesmit, és megjelent. De utána sajnáltam hogy kidobtam érte 300 forintot. Tehát !SAJNOS! ezek igazi sms-ek. Idáig süllyedt Magyarország. :(
2009. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utóbbi hozzászóló: legyen inkább Észak-Kelet Magyarország... én kelet-magyarországi vagyok (HB megye), de északi megyeszomszédunknál azért sokkal gázabb a helyzet xD mind onnan megy ebbe a műsorba. vagy hívják... vagy nem tom...
2010. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is bihari vagyok... és a joshi meg a maúnika féle műsorokat mindannyian tudjuk, hogy a szabolcsiak tartják el :D
2010. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szabolcsi cigányok tartják el és nem a szabolcsiak. Nagy különbség. Idióták... mintha hajdú bihar olyan nagoyn különb lenne sz.sz.bnél. :)
2012. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!