Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van még olyan ember akinél a...

Van még olyan ember akinél a UPC egy csomó csatornánál azt írja ki, hogy előfizetéses?

Figyelt kérdés
Tegnap este olyan 10 óra körül szálltak el a csatornák és azóta semmi. Néhány szlovák adó bejön rajta. + beltéri van a házban, de mindegyiknél ugyanez a hiba.
2011. nov. 10. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Számla be van fizetve?

Nálunk akkor szokott ez lenni, ha véletlenül megcsúszunk a számlával. Ilyenkor korlátozzák a szolgáltatást.

Digitális előfizetésetek van vagy analóg?

2011. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszinte legyej nem tudom, hogy digitális vagy analóg:D Tudtommal be van fizetve.
2011. nov. 10. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor írja ki,ha olyan csatornán vagyok amire nem fizettem elő..Régen egyszer én is úgy jártam,hogy majdnem 3 napig se kép,se hang csak annyi volt kiírva,hogy a csatorna előfizetéses,és hogy vegyem fel a kapcsolatot velük.Kiderült,hogy a műhold más pályára lett állítva,és újra kellett állítani a parabolaantennát.

Majd pár hónappal később is történt ilyen akkor meg azt mondtáka telefonban,hogy a hibát már javítják.(valami náluk nem stimmelt).De azóta minden rendben van

2011. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha beltéritek van hozzá, akkor valószínűleg digitális (hacsak nem UPC Direkt, tányéros). Próbáld meg, hogy a beltéri helyett csak a sima bejövő kábelt bedugod a tévébe, így analóg módon fogod az adást. Ha így jó, akkor a UPC korlátozta a szolgáltatást --> hívd fel őket.

Mondjuk mindenképpen fel kell hívni őket, sajnos ...

2011. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, még a beltéri újraindításával is lehet próbálkozni (hátul van a "reset")
2011. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a beltérivel lenne a gond, mert 3 van a házban és egyik se jó. Az lesz a legjobb ha felhívom őket. Köszönöm a segítséget.
2011. nov. 10. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!