Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kiváncsiak az emberek...

Miért kiváncsiak az emberek az ilyen Alekosz féle selejt emberekre és musorokra?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam egy nézettségi indexet csak onnan tudom hogy ezt nézik a legtöbben és a való világot még amikor ment!Az embrerek 80%-a ezt a selejt musort nézte!

Pontos adatot nem tudok,de valami 2 és 3 millio között nézettség szám volt!De ennek ellenére minden degenerált azt mondja hogy ő ugyan nem nézi....

Hehe akkor ezek szerint a fél ország erre a csicska gyerekre kiváncs,ez mindent elárul,a helyett hogy normális műsorokat adnának e helyett az ilyen barmokat kell nézni,vagyis én nem nézem!Ja tudom el lehet kapcsolni,én meg is teszem,de a sok degenerált többsége nézi és az ilyen ocska műsorokra kiváncsi!Te is nézed mi?:)


2011. máj. 30. 18:15
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
36%
Én utálom és nem nézem! Veled vagyok haver! Erre inni kell!
2011. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%

Ami azt illeti én tényleg nem nézem, a vicc viszont, hogy így is tudom ki ő , mert akarva akaratlanul ebbe botlok mindenhol. Az utcán is ezt hallom, a neten is, mindenhol.

Csatlakozom az iváshoz!

22/N

2011. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Legszívesebben bennék az rtl klubba és jól rájuk gyújtanám az egész kocerájt,de pláne arra aki ezt az egész gagyi világot és az Alekosz új műsorát kitalálta!
2011. máj. 30. 18:20
 4/26 anonim ***** válasza:
azért hogy legyen mit kérdezni.
2011. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
0%
Én sem értem :S Az utcsó műsort néztem csak meg, mert drukkoltam, hogy majd olyan csajt vegyen el, aki majd összetöri a kocsiját, elveri a pénzét és válásnál a lakás felét is követeli majd :P
2011. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79-es, te is mester vagy :) Azt hiszed ez így működik? :D
2011. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én se néztem. Bár szerintem abból a 2-3 millióból kb. fele ha nézte. Mivel utána van a fókusz, amit sokan néznek, meg bariközt stb, bekapcsolva hagyják a tv-t. Múltkor a földszinti tv-n is az ment, közbe nem is nézte senki. El is kapcsoltam, nehogy azt higyjék, h nézem:P
2011. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:20



Köszönjük a mélyen szántó és bölcs hozzászolásodat!:)

Gondolom te nem hagyod ki egy részt se.....

2011. máj. 30. 18:22
 9/26 anonim ***** válasza:

ezt nektek küldöm.

[link]

2011. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
OOO már bevettem köszi!:)
2011. máj. 30. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!