Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Létrejön valamilyen kötelezett...

Létrejön valamilyen kötelezettségem, ha jelentkezek a való világ 5-be?

Figyelt kérdés

Azzal, hogy beküldöm a nevem-adataim már kötelező részt vennem a továbbiakban, vagy ha behívnak én viszont meggondolom magam, visszaléphetek?

(az apróbetűsben erről nincs szó)


2011. máj. 31. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lenne bármi kötelezettséged, de ha beválogatnak utána biztos lesz. Mi motivál? Mért akarsz jelentkezni?
2011. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Senki nem tud kötelezni semmire. :D Az egy jelentkezési lap, azokkal iratnak alá szerződést ,akik bekerülnek a beszavazó-show-ba. DE ha aláírnád a szerződést sem kényszerítenének ,ha mégsem akarnál bemenni,de akkor fizetned kell egy nagyobb összeget a szerződés-szegés miatt.

DE természetesen csak a casting-ra való jelentkezés nem kötelez ilyesmire.

2011. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eladod a lelked az ördögnek. Az ördögöt pedig úgy hívják: Média.


Képletesen értem, gondold át.

2011. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thurston ***** válasza:

"Képletesen értem, gondold át."


Hű, baromi díp.

2011. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1 éve végeztem, nincs se munkám, se pénzem. Ne vagyok átlagos (nem írom ide miért mert akkor felismerhető lennék), talán több esélyem is lenne.

Mondjuk celeb sem vagyok, szóval ha olyan celeb+celebhavergyújtő lenne mint a 4, akkor nincs sok esélyem.

Szóval motivál a pénz, hogy csinálok valamit, meg legalább utána is egy ideig valamivel el tudom magam adni. (Ha Zsófika rágógumi-sz@rát is el lehet adni?)

2011. jún. 1. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:
És majd közben kitalálnak rólad egy csomó mindent, utálni fognak az emberek és az se biztos hogy pénzt kapsz. Anikónak el kellett adnia a lakását mert mégse jött be annyira a hírnév. Nem tudta fizetni. Ha ilyen szennybe akarsz jelentkezni, azzal csak magadat fogod lejáratni.
2011. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!