Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi értelme volt az Alekosz...

Mi értelme volt az Alekosz feleséget keresnek, hogyha első éjszaka hazazavarta Veronikát? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 1. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

mark86


az,hogy a nézők igényeihez alakított,megrendezett,forgatókönyv szerint zajló pénzkereseti lehetőség volt,kiszámítható reklámbevétellel!

2011. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy Alekosz még a villában döglődött egy ideig, és jó pénzt kapott érte.


Amúgy szerintem ő ilyen, Gigi, Anikó színvonalú lányokra számított, de a bent lévő lányok mind olyan csúnyák, közönségesek és halál sötétek voltak, hogy jó hogy nem tudott választani senkit, és akit választott azt is csak kényszerből.

2011. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert ez az egész műsor egy baromság volt!

Biztos,hogy találni fog magának Alek menyasszonyt,feleséget!Csak nem így a tv képernyőjén!

Hanem spontán!Én abban hiszek!Akár a postán,a medencénben

vagy bárhol megpillanthathja,megtalálhatja az élete szerelmét!Amikor az első perctől fogva elkezd működni a kémia!:))

2011. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyre inkább bizonyossá válik, hogy annak a szerencsétlennek csak a szája nagy, ha szexről van szó. Szerintem impotens, de legalábbis nagyon gyenge lehet, ha képes is valamire az ágyban.
2011. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hát. Egy hülye impotens barom, aki nagyon okosnak képzeli magát, közben meg egy retardált idióta. Ez ilyen " gyárcsunksztártmerműsorkell" szintű megoldás. Mondjuk legalább valaki értelmeset választottak volna az impotens alkoholista biztonsági őr helyett.
2011. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!