Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Krizbai Teca...

Szerintetek Krizbai Teca hamisan énekel a csillag születikben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 00:38
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nem hamis, kristálytisztán énekel és ezt Szonja is elmondta. Aki szerint hamis az süket:) + nagy teljesítmény hogy vakon zongorán ilyen gyönyörűen játszik. Ráadásul sugárzik belőle a kedvesség, de ez csak az én véleményem. :)
2011. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kedves 13:53. Nekem is ez a véleményem, s remélem megnyeri a csillagszületiket, úgyhogy akinek egy kicsit is tetszik amit csinál, küldjön neki ma este egy sms-t. max. 400 ft senki nem fog belehalni. :))
2011. jún. 4. 14:44
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, hogy mit vagytok úgy oda a vakon zongorázásáért. Gondolom egy hangszeren sem játszotok, mert akkor tudnátok, hogy ha jól ismered a hangszered, akkor csukott szemmel is tudsz rajta játszani. Sőt, még füllel is le tudod szedni a számokat.


Amúgy maga a hangja nem tetszik, futkos a hátamon a hideg tőle-rossz értelemben...

2011. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
17:31 elég nagy dolog vakon zongorázni, de gondolom te még sosem zongoráztál. Mellesleg sokkal nagyobb teljesítmény, mint azt a fülsüketítő harmónikát hallgatni, ami egy lejárt hangszer, nem is szép, mellesleg nem nagy tudomány megtanulni rajta játszani
2011. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%
zongorázni tud, énekelni nem
2011. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szörnyen gyenge mezőny volt, nem is ért semmit: László Attila hamisan énekelt, Szabó Ádám hamisan harmónikázott, az April Project nem nyűgözött le, egyedül Tecában volt valami+. Ő már akkor feltűnt, amikor nem tudtam még hogy vak.(bár azért látszott, de biztos nem voltam benne)
2011. jún. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nagy szám csukott szemmel, illetve vakon zongorázni, én is szoktam sötétben, hogy jobban rögzítsem a darabot, mikor zongoravizsgára, vagy koncertre gyakorlok. Ez nem a: ki tud jobban vakon zongorázni műsor, hanem tehetség kutató, ami nagyon sokaknak le is jött Tecánál, sokaknak sajnos nem.

De most már lezárult a verseny. Igen, Attilának könnyű volt, hogy egész Erdély küldte neki az sms -eket. Kár hogy nem a Teca nyerte, de most már mindegy, innentől már csak felfele törhet. A lényeg, hogy valakiknek tetszett amit csinált, valakinek nagyon, s valaki rühellte. Ez mindig is így volt, és így is lesz. Azért mindenkitől szép volt, mindenki már nyert, ahogy Gomes is mondta. :)

2011. jún. 5. 13:24
 18/21 anonim ***** válasza:

Én mikor beválasztották, már akkor tudtam, hogy megfogja kapni: "Csak mert vak...".

Szerintem eleve az idei CSISZ elég gyenge volt és itt Teca nem lógott ki...

2011. jún. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező valami baj van a füleddel,ha te ezt jónak és nem hamisnak tartod.
2011. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
10:54 hiába erölködsz és pattogsz itt az anoním oldalon, már rég kiderült, h azokkal van a baj, akik hamisnak hallják, azok még csak a zenéhez sem érteek. Sz.ptad kiscsíra
2011. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!