Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én utálom ezt a Csillag...

Csak én utálom ezt a Csillag Születik et? A zsüri is sz@r. Csak az az öreg normális. De a többi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
csak te
2011. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha utálod, akkor ne nézd! Ennyi.
2011. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez a széria valóban kritikán aluli volt. Az Appril és a harmónikás gyerek volt a két értékelhető produkció. Egy vicc, hogy a László Attila nyert.
2011. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ugy vettem észre, hogy idén nem volt olyan nagy szám... a műsor...mint pl az előző széria... vmi hiányzott... talán túl sok nyomott le most egymás után az RTL.... x faktor , vv4, alekosz, csillagsz. ... sok volt ez így sztem
2011. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem is néztem már az elején mikor nem válogattágbe azt a 2 fiút nem tudom már mi a nevük, nem voltak tökéletesek de ez pont jó lehetőség lett volna nekik csiszolódni. Most látom hogy a finálé volt. Hát neki legalább van jó hangja. A táncosok is jók voltak, de a Tecát nem szeretem. Birom ahogy beszél az Attila.



Itt atehetségen kéne hogy legyen a

hangsuly... Pl az a 2 biciklis miért

esset ki? Nagyon gyenge csapat.

A Romanian's got talent sokkal

jobb volt.

Csak Gomezt szerettem, de tudtam hogy

egy énekes fog nyerni.

2011. jún. 4. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon gagyi volt.
2011. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a Csillag születik már annyira nem ért semmit, szinte semmi port nem karvart, nem beszéltek róla az emberek, mint anno az X faktornál, mindenki róluk beszélt és azóta is telt házas (arénás) koncerteket adnak. De ezek? Ezek már csak a söpredék, akik még maradtak. Az igazi tehetségeket már felfedezték, a nagy csodák még nem jelentkeznek, várni kéne vele, nem szinte rögtön kezdeni a következőt!
2011. jún. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én sem bírtam ezt a szériát.Csak 8-an kerülhettek be a középdöntőbe, és már az elején így kiesett pár kedvencem.Gomes, Everdance kritikán aluli.. Teca egy picit talán tetszett, a többi nem igazán hatott meg.Az előző 3 vagy hány széria jobb volt.
2011. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Tecát csak sajnálták az emberek. Voltak nála jobbak is.
2011. jún. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!