Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed, hogy László...

Mi a véleményed, hogy László Attila nyerte a 2011-es Csillag születiket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Mo-n még ez megy, szociális intézményként (= segélyezés) tekintenek a tehetségkutató műsorokra.
2011. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
várható volt,hetekkel ezelőtt youtuben körbe nézve minden csillagszületik videónak volt 1-2 max 5ezer nézője 24 óra alatt,ennek a csávónak 15ezer
2011. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
75%

Mitől román? Azért mert Erdélyben született? Hogy lehet ennyi bunkó még mindig Magyarországon? Én is erdélyi vagyok és büszke vagyok rá. Ti Magyarországiak, mikor blamálni akartok egy erdélyit, lerománozzátok... (tisztelet a kivételnek). Ez nekem is fájt! És minden Erdélyinek fáj! Szégyeld magad!

Lehet hogy a többiek is megérdemelték volna h nyerjenek, szó se róla, a szavazókon múlott.

"Nemessé a király tehet valakit, de székellyé csak az Isten!" Nyirő József

2011. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Aki az Erdélyi emberre azt mondja hogy román k.rvára nincs tisztában a Történelmével.

Bunkó k.csogk vagytok mint, lerománozzátok az embert, amikor ugyan olyan magyarok vagyunk mint ti...

Csak mi úgy élünk, hogy sokakat meg is vernek azért mert magyar, ti meg basztok rá mindenre...

Kicsit jó volna utánaolvasni pár dolognak...


TÁPOS Anyaországi MAGYAROK!!

2011. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

00:26 válaszolóval tökéletesen egyetértek!

Igen, én is büszke vagyok Attilára! 14 évesenilyen gyönyörű hanggal, és ennyi szereetettel, szerénységgel nem mindenki rendelkezik.

Irigy kö'csög aki aztmondja hogy 'román' meg 'paraszt' stb. Sokkal inkább magyar, mint mi! És egyébként is, tehet róla hogy akkoriban Erdélyt elfoglalták?? Gondolkozzatok más, mielőtt leirtok valami barommságot.

-.-

2011. jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Ezt mindenki olvassa el aki lusta volt forgatni a töri könyvet...Nem tudom hogy a határon tuliaknak tanítjáke, de nekem valamikor a töritanárom el mondta, és sikerült is megjegyeznem.

És büszke vagyok rá hogy Erdélyben születtem, és utálom a románokat!

Legszivesebben pofán rugnám egy acélbetétes bakancsal aki azt mondja hogy román vagyok...

2011. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

07:36 os válaszoló vagyok.

Egyetértek az előttem szólóval.

Ki kérjük magunknak!mi igenis magyarok vagyunk! a nyagyszüleink Magyarországon születttek, és mi nem tehetünk róla, hogy a románok elvették Erdélyt.

mi megmaradtunk Magyaroknak, és azok is fogunk maradni.

Nem kell lenézni Attilát sem, mert nem Magyarországon lakik. Ő MAGYAR. Épp olyan mint ti, és Romániában persze hogy nem tud érvényesülni egy magyar gyerek.

És igen, sajnos itt a románok ferde szemmel néznek ránk, mert magyarok vagyunk, és az édes anyanyelvünket őrizzük.

Láthatjátok, elég pocsék helyzetben vagyunk, de a Magyarságunk nem veszítjük! Attila se tette.

2011. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Szeretnék elnézést kérni az anyaországiak nevében. Higgyétek el, a legtöbb ember nem ilyen tapló, mint némely válaszoló. Én nagyon tisztellek titeket.


Ennek ellenére nem értek vele egyet, hogy László Attila nyert. Túl fiatal,ennek következtében nem kiforrott, sokszor hamis a hangja, csak néhány előadása tetszett.


De már amikor elkezdődött a műsor, mondtam a családnak, ő fogja megnyerni, mert a közönség így szavaz. Arra, akit sajnálnak: Utasi Árpi, Tabáni István, És most László Attila. Megjegyzem közülük, aki megérdemelte az első helyet, Tabáni volt. Az elsőben a 4ForDancenek, a mostaniban az April Projectnek kellett volna nyerni. Nemhiába, a könnyek mindig szereznek egypár szavazatot...

2011. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Örülök neki! Inkább, mint egy ilyen gomez-féle mutáns torzszülött!

Még a mentőben is ütném!

2011. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
LESZ MÉG ERDÉLY MAGYARORSZÁGÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!
2011. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!