Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed, hogy László...

Mi a véleményed, hogy László Attila nyerte a 2011-es Csillag születiket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 23:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki :) Szerény,és olyan nagyon barátságos(nak tűnik),én örülök,hogy ő nyert!!!!
2011. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

Igazából tudomásul vettem.Nem szomorkodtam miatt,de nem is örültem neki.

nyert és nyert!:)


Az appril project-nek szrukoltam.

2011. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

Nem értek egyet pár előttem, szólóval.

ÉN NEM SAJNÁLATBÓL KÜLDTEM 15 SZAVAZATOT RÁ A TEGNAP!

2011. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy Ő nyert, (Teca is nagyon jó volt, de tényleg szerintem Attila érdemelte meg leginkább, a hideg kiráz a hangjától, de jó értelemben:-))

Nem tudom, miért kell sértegetni a másikat, meg fajokról vitatkozni.

(Gomez nekem ugyanúgy szimpatikus volt, tetszett, amit csinált, sajnáltam nagyon, mikor kiesett, ezt csak úgy mellékesen megjegyeztem...)

2011. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A vitátokról csak annyi jutott eszembe, hogy mifelénk van egy mondás: Székely sz.rta a magyart! Na ezen tessék elgondolkodni:D s utána nevezni egy erdélyit románnak. Persze Magyarországon könnyű magyarkodni, de gyertek el ide, érvényesüljetek...vizsgázzatok románul olyan szinten ahogyan a ROMÁN anyanyelvűek...menjetek iratokat és egyéb ügyeket intézni ROMÁNUL, MAGYAR létetekre és közben őrizzétek meg magyar identitásotokat. Na ha ez megvan akkor majd lehet jönni szájalni. Addig okosabb nagyvonalakban hallgatni!



Egyébként szerintem ez a széria nagyon gyenge volt, az April progect-en és Attilán kívül senki mást nem tartottam nagy tehetségnek. Tecától nagy dolog amit tett, de hangilag nagyon nem volt ott sokszor, főleg az EDDÁS számnál nagyon kitűnt, hogy meg se közelíti.

Attila meg azért nyert mert tehetséges. Oké, hogy még fejlődnie kell, de könyörgöm 14 éves gyerekről beszélünk...biztos vagyok benne, hogy még fogunk Róla hallani...Egyébként a tánccsoport is megérdemelte volna. De szerintem nem kell aggódjanak, fogunk még róluk is hallani:)

21-L

2011. jún. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..


Az 5-ik oldalon van egy hosszabb, 05.16-i hozzászólás.

2011. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A kedves gyökérnek aki eltávolította a kommentemet- amiben az erdélyiekről adtam korrekt történelmi, és jelenkori szociális kórrajzot- üzenem hogy le lehet szedni azokat a kommenteket is amiben a MAGYAROKAT a román erdélyiek TÁPOSNAK stb. nevezik továbbá amiben kifejtik hogy az erdélyi sz*rta a magyart. Amúgy is kb. 20 éve VAN MIT ENNIÜK, szal régebben nagyon nem is tudtak sz*arni!
2011. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%

Jó, hogy már egy tehetségkutatóból is egyesek etnikai kérdést csinálnak...

(utolsó, bocsi, nem rád értettem, hanem általánosságban, meg akik elkezdték ezt az egészet....)

2011. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Marha sokat ér vele, hogy megnyerte. Az egész vetélkedő unalmas és színvonaltalan volt, meg gyanúsan rövid is. Szerintem volt nála sokkal jobb is a mezőnyben, igaz más műfajban (a harmonikás csávó, meg az egyik táncos csapat). Simán elvész a sok elhanyagolt megasztáros meg x-faktoros között, talán hamarosan feledésbe is merül velük együtt. Ki tudja mit hoz neki a jövő az énekesi pályán. Nem sokat hallani róla, pedig még egy év se telt el a győzelme óta.
2012. febr. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
5%

Visszatérve erre a mondatra: LESZ MÉG ERDÉLY MAGYARORSZÁGÉÉÉÉÉÉ!!!!!!

B a z d meg nem lesz k u r v a!!!!

2012. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!