Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem tartjátok gáznak, hogy a...

Nem tartjátok gáznak, hogy a Csillag Születiket évről-évre mindig énekesek nyerik meg? ( kivéve Árpit, de egyébként eddig mindig énekesek nyerték ) Holott dalversenynek ott van a Faktor vagy a Megasztár?

Figyelt kérdés

Elismerem László Attila tehetségét, de ott van pl.Szabó Ádám, egyformán kiváló teljesítményt nyújtott, mégse ő vitte el a pálmát.

Miért csak az énekes produkciók számítanak ebben a műsorban.Ráadásul elég sok énekest juttatak be a döntőbe, pedig ott volt a táncos Gomez is...


2011. jún. 5. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve megtiltottam volna az énekléssel való jelentkezést. Arra tényleg ott van az x-faktor meg a megasztár, azok által felfedezett emberkék száma is bőven elég, még sok is, tök felesleges, hogy a csillag születik is ilyeneket dob piacra. Az a baj, hogy nálunk a média az énekeseket méltatja, mintha az lenne csak eladható. Pedig számomra már annyira unalmas ez, szívesebben néznék más jellegű tehetségeket.
2011. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jójó...de Utasi is csak olyan kölyök mint Attila...Én százszor inkább Joe-nak,az Everdance-nek,Ádámnak és mónikának adtam volna a nyereményt...

Részletezhetném miért nem Gomes,vagy Teca és a többi semmire sem jó "tehetség" címszó alatt futó,gyenge színvonalú műsorszámot nyújtó nyerte meg!

2011. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
reméltem most nem énekes nyeri.De mért épp Szabó Ádám kellett volna nyerje Appril project nagyon jó volt.
2011. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gomezt én se sztárolom feleslegesen, de lássuk be, nem Tecának kellett volna a fináléig eljutnia - én állítom, hogy azért engedték ezt meg, hogy az esélyegyenlőséget fitogtassák ezzel is - mármint a managment - mert Tecának csak az utolsó műsorok erelyéig "jött meg a hangja", nem tudom, a verseny kezdetén hol maradt, de még az Everdance előtt röpítettem volna - bőven.Még Joe is jobban tudott énekelni..Hogy miért Szabó Ádám?Mert egyformán mondhatni tökéletes teljesítményt nyújtott - véleményem szerint - de igazatok van, eladhatóság szempontjából nem túl jövedelmező a hermonikálás.Bár Attila a 15 évével - ráadásul határon túli , amit szintén nem szabad elfelejteni - nem tudom meddig jut el, de szerintem még egy debütáló albumig se....
2011. jún. 6. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!