Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki nézi a Family Guyt,...

Aki nézi a Family Guyt, válaszoljon már légyszi, hogy ebben mi a poén és hogyan kell érteni?

Figyelt kérdés
Szerettem volna maradni és beszélgetni,de te egy ******** vagy...Well, I'd love to stay and chat, but you're a total *****
2011. jún. 5. 10:45
 1/6 anonim válasza:

Mégis hogyan kéne érteni? Tán szó szerint?

Gondolom hiú ábrándokat kergetett a találka előtt, de aztán rájött, hogy egy ******:)

2011. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint mitől *******?
2011. jún. 5. 10:54
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ebből a mondatból nagyon nem derül ki,hogy mégis mitőőőőőől. Egyszerűen úgy érzi és kész. Minden ember más, így minden embernek mások az igényei. Neki pont ez amit az illető nyújtott, nem felelt meg. Ezt akár le lehet vágni pár perc, vagy akár hetek, hónapok, évek alatt. Ki mennyire szemfüles. Nagyon remélem, hogy kielégítő választ kaptál.
2011. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mivaN?
2011. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Emlékszem a részre, de itt totál valami baromság volt. Asszem nem is emberrel randizott, vagy béna volt a csaj, vagy hasonló állatság. Csak a szokásos FGuy.
2011. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mus musculus ***** válasza:

Ez nem abban a részben volt, amelyikben Stewie belépett valami énekes-táncos-hangszeres társulatba? Aztán elfingta magát a próbán, majd snitt után az épület előtt ült egy Olivia nevezetű csajjal, aki megjegyezte, hogy reméli, legalább most nem fog odaszellenteni és erre reagálta Stewie a kérdésben szereplő mondatot ("Szerettem volna maradni és beszélgetni, de egy fap*csa vagy").

Ha erre gondolsz, szerintem eléggé egyértelmű; sértődöttségében nem tudott mást kitalálni, márpedig vissza kellett vágnia valahogy.:D

[Bocs a hülye fogalmazásért, elég rég láttam ezt az epizódot.]

2011. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!