Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csillagszületik-Szerintetek...

Blacky007 kérdése:

Csillagszületik-Szerintetek Lászlo Atlilla jogosan nyert és ha nem kinke kellet volna nyernie (ki volt szerintetek a legjobb) és meik a jobb a Csillag születik (itt azt is nézétek hogy "a tehetség sokszinű") vagy az X-faktor?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemelte hogy nyert, de amit csinált... nem is mosolygott, nem is sírt.... összefogott kézzel nézte végig.. pff.. azér némi örömöt mutathatott volna.
2011. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem érdemelte meg. Szabó Ádám sokkal jobb volt azért mert egyedi volt meg minden. De erre számítottunk hogy énekes lesz. :/
2011. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Miért volt Szabó Ádám olyan egyedi? Mert tud hangszeren játszani? Szerinted hány ember tud? Rengetegen. És hányan tudnak harmónikázni? Elég sokan. Miért érdemel valaki ezért ekkora díjjat. Szerintem megérdemelte a kölyök. És nyilvánvaló, hogy annyira meglepődött és lesokkolt, hogy azért nem tudott reagálni. Szerintem ez sokkal őszintébb öröm, mintha ugrált és éjjenezett volna.
2011. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor beválogatták megmondta a párom, hogy ő fog nyerni, mert erdélyi. És láss csodát, igaza lett. Sokkal jobb hangokat ejtettek ki nála.

Szabó Ádámnak vagy az Appril project-nek kellett volna nyernie.

Aki lefikázta Szabó Ádámot, attól kérdem, hogy és énekelni hányan tudnak? Ennél jobban is sokkal többen. Lásd az X-faktor.

2011. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
Igen, megérdemelte. Ahogyan Szabó Ádám és az Appril Projekt is megérdemelhette volna, de mint tudjuk a fődíjat csak egy valaki viheti el. Egyébként mindhármójuk nagyon szimpatikus, rokonszenves és tehetséges volt. Szegény Tecánál éreztem azt, hogy nincs a helye a döntőben, Mr. Joe inkább megérdemelte volna, hogy bejusson a fináléba.
2011. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is hány éves ez a László Attila? mer sztem egy gyereknek még nem kellet volna ekkora díjat adni.
2011. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a véleményetek és az atilla 15 éves ....jah és ti a tecábol kinézitek a 15 én 1 nek (nem láttam a bemutatoját 24-et nétem ki.
2011. jún. 10. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!