Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Attila? Nektek is felhajtja...

VV Attila? Nektek is felhajtja az agyvizeteket az az embernek nevezett majom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 00:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem. Én csak az első VV-t néztem anno, és a másodikból egy pár részt. A harmadikat már sikítva kapcsoltam el... :)
2011. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
57%
Én a kezdetektől fogva utálom! Egyből rá mondtam azt,hogy jézusom,de sz.r alak! Undorító,ocsmány.
2011. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
56%
nem, tök ász, szeretem a fesztivált a villába. hát ezért ven, nem ? Minnél több cirkusz kell !
2011. okt. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Ok,kell a hülyeség,de nem így...

Oliver is csinálta a fesztivált,de ő nem viselkedett

ilyen lekezelelően az emberekkel!

Ez meg azt mondja,hogy menyjél,tünjél,takarodjál!

Én elküldeném a jó büdös francba...

2011. okt. 18. 00:48
 5/45 anonim ***** válasza:
47%
NEM LEHET MINDENKI 1FORMA
2011. okt. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
60%
Tenyérbemászó kis pöts, ravasz, de műveletlen. Nem lennék meglepve, ha kiderülne róla, hogy állatokkal, vagy tulajdon édesanyjával él nemi életet.
2011. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
76%
nem mivel nem nézem a VV-t pont az ilyen majmok miatt
2011. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
78%
undorító egy ember, egyszerűen irritál már az is, ha látom azt az öntelt pofáját! nem tudom, mire fel hiszi mindenkinél jobbnak magát! és undorító, ahogy irányítani próbálja a többieket, pl Kingát! Én a csaj helyében szóba se állnék vele, tetszett is, mikor megmondta neki a véleményét, de most újra puszipajtások lettek, nem értem, pedig már kezdett megjönni a csaj esze... biztos megint meg lett vezetve, átmosták az agyát... vagy csak fél, és belátta, hogy ha nem áll Attila mellé, akkor vele is ugyanazt el fogja játszani bosszúból Attila, amit most Csabával: eléri, hogy mindenki Kingára rakja a jelét... az a baj, hogy szerintem ha párbajra menne, elég sokmindenki ellen visszajönne sajnos, mivel az embereknek a balhé kell, és ő gondoskodik róla:/ de nagyon remélem, hogy nem ő nyeri meg!!!!!!!
2011. okt. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
0%

Utálom az összeset, meg azt is aki ilyen fosokat néz!


Inkább cserkésznétek be Orbánt!

2011. okt. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
70%
Remélem minél hamarabb kitakarodik onnan,fujj gyűlölöm őt,ahogy beszél az emberekkel,nem csodálom,hogy nincsenek barátai .Sajnos azonban,ha párbajozni is fog,az emberek visszaszavazzák őt.Amúgy sztem Kinga nem ért egyet vele,csak fél tőle.
2011. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!