Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem lehet nem magyarorsz...

Marczi kérdése:

Miért nem lehet nem magyarországi lakosoknak MindigTV extra kártyát venni? A vásárlás ugyanis lakcímkártyához van kötve, tehát ha nincs lakcímed MO-on, akkor sajna.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az AH nem sugározhat külföldre, viszont nem értem, hogy ezt miért kell összekötni a dekódoló kártya vásárlási lehetőségével - képzeljül el, hogy én egy mazochista vagyok, aki tudja, hogy TV jelet nem foghat hivatalosan, de mégis ki akarom dobálni a pénzemet ilyen dolgokra. Európa-uniós országban élek, ami elméletileg a szolgáltatások szabad áramlásáról szól. Akkor ez most miért? Vagy a nemzeti együttműködés csak addig működik, amíg kampánycélokat szolgál?
2011. jún. 10. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel azt próbálják elérni hogy a határhoz közel élő külföldiek ne tudják nézni az adást.
2014. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor minek a EU, ha a szolgáltatások szabad mozgása mégsem működik?
2016. dec. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!