Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem adják a műsorújságba...

Miért nem adják a műsorújságban kiírt műsort az RTL Klub-on?

Figyelt kérdés

Már egy órája egy filmnek kellene mennie, de még mindig azon jajgatnak, hogy esik az eső a kanadai nagydíjon.

OKé, hogy élő az adás, de ha nem fér bele a műsoridőbe, mert le kellett állniuk, akkor miért nem adják a következő műsort?

A filmet már le sem fogják adni?


2011. jún. 12. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert ezt a rohadt sz*rt kell mutatni mert nincs vége még, de már felrobbanok. Annyira vártam már azt a filmet most meg nézhetem ahoyg itt vinnyognak h esik az eső. Nem értem én sem miért mutatják még mindig ezt. Most kva ideges vagyok. :D
2011. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát az F1-et baromi sokan nézik, és nem tenne jót a retek klubnak, ha fellázadnának, mert nem látják végig.

Ilyenkor amúgy utána szokták adni a filmet, szóval nem marad el nyugi. De mivel nem hiszem hogy valami világpremier szupermozi, az F1-nek tuti nagyobb a nézettsége, nekik meg ugye az számít.

2011. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
De könyöröm már a filmnek is vége lett volna basszus ennyi idő alatt, amit itt elszarakodtak. Sose értettem ezt, azért vannak a sportcsatornák h ott legyen az ilyen.
2011. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy minden a nézettségről szól, csak egész héten nem tudtam egy értelmes műsort megnézni, mert a 25 adón ami fogható nálam mindenhol ismétléseket adnak mindenféle sorozatokból. Egy értelmes műsor sincs.
2011. jún. 12. 21:50
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

ma 21:48

teljesen egyet értek veled

2011. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A F1 csúszik, sokat, nagyon sokat. Az utána lévő filmet le fogják adni, közvetlen az F1 után, reklám nélkül. -legalábbis ezt mondta a kommentátok

Amugy azért nem adják a filmet, mert szerződésük van a Forma 1-el. Lehet, hogy benne van a nézettség is, de a szerződés a döntő, meg se szakíthatják a közvetítést pl: ezért nincs reklám a forma 1 alatt.

2011. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én már lemondtam a filmről. Esetleg az Édes Novembert leadják, ha addigra vége lesz az F1-nek, de nem hiszem.
2011. jún. 12. 21:57
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, h zavar h nem adják le a filmeket, amiket nézni szeretnétek, de engem speciel felháboritana, ha nem tudnám végig nézni a Forma1-t, arrol nem az RTL tehet, hogy eső van és nem tudnak versenyezni..
2011. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk persze, engem is zavarna, ha speciel egy vízilabdameccsről, tornáról, úszásról,kajak-kenuról vagy jégtáncról lenne szó...

Ez olyan, mintha a tanár nem fejezné be a csengőszó ellenére az órát, mert ő nem adta le azt az anyagot, amit le szeretett volna. (lehet, hogy az anyag két órát igényel, de őt ez nem érdekli)

2011. jún. 12. 22:07
 10/19 anonim ***** válasza:
Most mondták, hogy már elmarad a film... :\
2011. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!