Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tegnapi Büszkeség és balítél...

A tegnapi Büszkeség és balítélet-nek ez volt a eredeti vége? És az eredeti sztorija?

Figyelt kérdés
Mert nekem tiszta más befejezés rémlik! Az, hogy Mr. Darcy és Elizabeth a végén esőben mennek el ölelkezve, előtte még Elizabeth megkapja a levelet a könyvéről, hogy azt kiadják...és abban a filmben, amire én emlékszem, volt olyan is, hogy az egyik húga tüdőgyulladást kapott, akit ápolnia kellett egy idegen házban. Valamint egy olyan jelenet is dereng, hogy Jane panaszos levelet írt Elizabethnek Mr. Bingley csapongásairól...Ennyire hülye nem lehetek, vagy keverem egy másik filmmel?
2011. jún. 14. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

valóban van az eredetiben, hogy megbetegszik Jane, és mr. Bingleyék házában ápolja Lizzy, de a többi az nem B&B.

Az eredetinek úgy van vége, az esküvővel, az utolsó kép ahogy a hintóban ülnek és szerelmesen néznek egymásra.

Ha tetszett a történet, érdemes megnézned a másik verziót, sokkal sokkal jobb mint ez. Nekem ez erőltetett volt, egyáltalán nem tetszett, az eredetit viszont imádom:)

az egy 6részes minisorozat, Colin Firth a főszereplő

2011. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jujj, nem tudom mivel keverem akkor...:S De nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Az eredetit mindenképpen megnézem, mert a sztori nagyon tetszett...Azt hiszem, hogy az Üvöltő szelek után ez lett a második kedvencem!:)
2011. jún. 14. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, biztos tetszeni fog az eredeti még jobban:))
2011. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a 2005-ös filmet is. :) Én nagy fan vagyok (könyv+sorozatok), amikor először hallottam róla, nem akartam megnézni. De unalmamban elővettem és azóta már húszszor láttam. :) Gyönyörű. Öröm nézni, de komolyan. :))
2011. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!